امکانات همراه کارت

امکانات همراه کارت
سوابق تراکنش

سوابق تراکنش

در بخش سوابق تراکنش می‌توانید گزارش خرید شارژ و بسته اینترنت، ارسال و دریافت پول (انتقال وجه)، پرداخت قبوض مختلف و سایر پرداخت‌ها و خریدهای اینترنتی که توسط همراه کارت انجام داده اید را مشاهده کنید.

منوی اسکن

منوی اسکن همراه‌کارت

با استفاده از منوی اسکن همراه‌کارت و قرار دادن کارت بانکی، قبض یا بارکد دوبعدی (QR کد) در مقابل دوربین گوشی موبایل خود، اطلاعات به صورت خودکار وارد اپلیکیشن می‌شود و دیگر نیازی به ورود دستی آنها نیست.

منوی مخاطبین

منوی مخاطبین همراه کارت

با ورود به این بخش، لیست دوستان همراه کارتی خود و تراکنش‌های مالی انجام شده با آنها را مشاهده خواهید کرد. در صفحه هر کاربر می‌توانید بدون ورود اطلاعات شخص موردنظر (شماره موبایل یا شماره کارت) برای او پول انتقال داده یا شارژ و بسته بخرید.

تقویم و یادآور هوشمند

تقویم و یادآور هوشمند

به کمک این قابلیت در همراه‌‌کارت می‌توانید پرداخت‌های روزانه، هفتگی، ماهانه و … خود (مانند پرداخت کرایه خانه و پرداخت قبوض) را بر روی تقویم مشخص و تنظیم کنید تا در زمان خواسته شده به شما هشدار داده و یادآوری کند.

ویجت همراه کارت

ویجت اندروید و ios

با استفاده از ویجت همراه‌کارت که بر روی گوشی‌های اندورید و ios قابل نصب است، می‌توان بسیار سریع و تنها با یک کلیک اقدام به خرید شارژ و بسته اینترنت کرد.

درخواست پول از مخاطبین

درخواست پول

از طریق این امکان می‌توانید از مخاطبین همراه کارتی خود در اپلیکیشن درخواست پول کنید. دریافت پول از دیگران بستگی به سقف کارت به کارت بانک مبدا داشته و تا سقف 3 میلیون تومان امکان پذیر است.

کیف پول الکترونیکی

کیف پول الکترونیکی

به هر کاربر همراه کارت یک کیف پول الکترونیکی اختصاص داده شده است که می‌توانید موجودی آن را افزایش داده و در صورت نیاز از آن برداشت کنید. با استفاده از کیف پول می‌توانید تراکنش‌های خرد مانند خرید شارژ و بسته اینترنت، پرداخت قبض و … را بدون نیاز به وارد کردن اطلاعات کارت بانکی انجام دهید.

راهنمای استفاده از همراه کارت

راهنما

برای آسان تر شدن استفاده از همراه کارت در هر بخش، توضیحاتی در اختیار کاربران قرار گرفته است که با کلیک روی آیکون علامت سوال می‌توانید به آن دسترسی پیدا کنید.

 

قسمت پیشنهادات و انتقادات

پیشنهادات و انتقادات

همراه کارت همیشه آماده شنیدن انتقادات و پیشنهادات شماست. تلاش ما این است که با دریافت انتقادات و پیشنهادات شما مشکلات احتمالی را هر چه سریع‌تر برطرف کنیم و امکانات جذاب‌تر و کاربردی‌تری را در اختیارتان قرار دهیم. با ورود به قسمت تنظیمات اپلیکیشن می‌توانید به این بخش دسترسی داشته باشید.

نصب با یک شماره روی چند دستگاه

امکان نصب با یک شماره روی چند دستگاه

همراه کارت را می‌توانید با یک شماره موبایل بر روی چند دستگاه مختلف مانند گوشی و تبلت خود نصب کنید. تمامی اطلاعات شما روی این دستگاه‌ها به صورت خودکار همگام‌سازی خواهند شد.

ورود به همراه کارت با رمز

ورود با رمز

برای تامین امنیت اطلاعات مالی شما، نیاز است که کاربران در اولین ورود خود به اپلیکیشن، رمزی را تعریف کرده تا در دفعات بعدی با استفاده از آن وارد همراه کارت شوند. در بازه‌های زمانی خاصی، شما می‌توانید با ورود به بخش تنظیمات اپلیکیشن این رمز را تغییر داده تا از ربوده شدن اطلاعات خود توسط دیگران جلوگیری کنید.

اشتراک‌گذاری رسید تراکنش

اشتراک‌گذاری رسید تراکنش

هر شخصی بعد از انتقال وجه معمولا رسید آن را برای شخص دریافت کننده ارسال می‌کند. در همراه کارت برای هر نوع تراکنشی امکان به اشتراک گذاری رسیدهای مناسبتی با طرح‌های مختلف از طریق شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها فرآهم شده است.

مدیریت کارت‌های بانکی مبدا و مقصد

مدیریت کارت‌های مبدا و مقصد

شما می توانید شماره کارت‌های خود و تاریخ انقضای آنها را در همراه کارت ذخیره کنید تا در هر تراکنش نیازی به ورود این اطلاعات نداشته و فقط با ورود رمز دوم و 2cvv خریدهای خود را انجام دهید. از طرفی دیگر نیازی نیست که همیشه کارت‌های بانکی خود را به همراه داشته باشید. به علاوه، می‌توانید شماره کارت‌های مقصدی که تبادل مالی بیشتری با آنها دارید را هم ذخیره کنید.