معرفی جامع سرویس «بازگشت وجه حضوری تخفیفان» در همراه کارت

معرفی جامع سرویس «بازگشت وجه حضوری تخفیفان» در همراه کارت

امروزه خرید کردن بخشی عمده‌ای از فعالیت روزانه ما را تشکیل می‌دهد. این خریدها با ارزش‌های مختلف از چند هزار تا چند میلیون تومان شامل اقلام متعددی می‌شوند از سوپرمارکت و پوشاک گرفته تا لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم خانگی و غیره.

به تازگی همراه کارت به منظور افزایش قدرت خرید افراد و رضایت بیشتر کاربران خود در یک همکاری مشترک با تخفیفان، «سرویس بازگشت وجه حضوری» یا آفلاین کش‌بک (offline cash back) را به اپلیکیشن خود اضافه کرده است.

در این سرویس شما می‌توانید درصدی از مبلغ کل خریدی که از فروشگاه‌های طرف قرارداد با تخفیفان کرده‌اید را پس‌ بگیرید. در ادامه این سرویس را بیشتر معرفی کرده و شرایط استفاده از آن را توضیح خواهیم داد:

 

نحوه کار سرویس بازگشت وجه حضوری

نحوه کار سرویس بازگشت وجه حضوری تخفیفان به این صورت است که شما به فروشگاه‌های اطراف خود که طرف قرارداد با تخفیفان هستند مراجعه کرده و با استفاده از همان کارت بانکی خود مطابق معمول خرید می‌کنید.

ابزار اصلی خدمات بازگشت وجه تخفیفان، همین کارت بانکی ساده‌ای است که در دست دارید. برای استفاده از این سرویس کافی است مراحل زیر را انجام دهید:

 • مراجعه به اپلیکیشن همراه کارت
 • انتخاب گزینه «بازگشت وجه»
 • اضافه کردن کارت بانکی خود به این سرویس تا سقف 5 کارت (در صورتی که قبلا در سامانه تخفیفان دارای پروفایل کاربری نباشید همان‌جا می‌توانید ثبت‌نام کنید)
 • کلیک بر روی دسته‌بندی فروشگاه‌ها و مشاهده فروشگاه‌های طرف قرارداد به همراه آدرس و درصد بازگشت وجه هر کدام
 • مراجعه به فروشگاه موردنظر، خرید و پرداخت هزینه با کارت بانکی به صورت معمول
 • درصد تعیین شده تخفیف و بازگشت وجه پس از تایید به کیف پول شما در تخفیفان واریز می‌شود.

 

شرایط بازگشت وجه خرید حضوری

در سرویس بازگشت وجه حضوری تخفیفان تا سقف 20 درصد از مبلغ خرید به حساب شما بازمی‌گردد. مبالغ عودت داده شده با رسیدن به سقف 50 هزار تومان قابل برداشت خواهند بود و می‌توانید آن را به کارت بانکی خود انتقال دهید.

برای استفاده از این سرویس و سایر خدمات همراه کارت مانند کارت به کارت، دریافت موجودی حساب، خرید شارژ و بسته اینترنت، پرداخت قبض تلفن ثابت، موبایل، آب، برق، گاز و … بهتر است از اپلیکیشن همراه کارت استفاده کنید. این اپلیکیشن را می‌توانید برای گوشی‌های اندروید و ios با استفاده از لینک‌های زیر دانلود کنید: (همچین می‌توانید آن را در انواع استورهای دانلود اپلیکیشن مانند گوگل پلی، کافه بازار و سایر استورهای ایرانی آیفون مانند سیب‌اپ، اناردونی، سیب‌چه و آی‌اپس دانلود کنید).

 

 

مزایای سرویس بازگشت وجه حضوری

علاوه بر استفاده از تخفیف و خرید اقتصادی و مقرون به صرفه در این شرایط تورم، استفاده از سرویس بازگشت وجه حضوری تخفیفان مزایای دیگری هم دارد که عبارتند از:

 • مشاهده نام فروشگاه‌ها به همراه آدرس و درصد بازگشت وجه
 • تعداد و تنوع بالای فروشگاه‌ها

هزاران فروشگاه‌ طرف قرارداد با تخفیفان طیف گسترده‌ای از اقلام مانند سوپرمارکت، داروخانه، مد و زیورآلات، لباس و پوشاک، لوازم خانگی و … را پوشش می‌دهند که همگی آن‌ها از معتبرترین در زمینه فعالیت خود هستند و در بین محصولات آن‌ها برندهای معتبری نیز دیده می‌شود. به عنوان مثال در میان فروشگاه‌های زنجیره‌ای و خرده‌فروشی نام‌های آشنا و معتبری مانند فروشگاه رفاه، جانبو، افق کوروش و دیلی‌مارکت نیز به چشم می‌خورد.

در ادامه راهنمای استفاده از سرویس بازگشت وجه در همراه کارت را به صورت گام‌به‌گام توضیح خواهیم داد:

 

نحوه اضافه کردن کارت بانکی به سرویس «بازگشت وجه تخفیفان»

پس از ورود به اپلیکیشن، در صورتی که قبلا عضو همراه کارت بوده‌اید و نسخه اپلیکیشن خود را بروزرسانی کرده باشید با یک دیالوگ باکس (مانند تصویر زیر) روبه‌رو می‌شوید.

دیالوگ باکس سرویس بازگشت وجه

با استفاده از لینک‌های زیر می‌توانید آخرید نسخه همراه کارت را دانلود کنید:

 

همان طور که در بالا اشاره کردیم با اضافه کردن کارت بانکی خود به سرویس جدید «بازگشت وجه تخفیفان» می‌توانید در هر خرید از فروشگاه‌های طرف قرارداد با تخفیفان، بخشی از پول خرید خود را پس بگیرید.

با کلیک بر روی گزینه «موافقم» در تصویر بالا به صفحه زیر هدایت می‌شوید. دقت کنید که با انتخاب دکمه «بعدا» می‌توانید به استفاده از خدمات اپلیکیشن ادامه دهید.

افزودن کارت بانکی به سرویس بازگشت وجه

در صورتی که قصد دارید کارت انتخاب شده را به سرویس بازگشت وجه تخفیفان اضافه کنید دکمه «تایید» را فشار دهید. در غیر این صورت، برای انتخاب یک کارت دیگر، آیکون سبزرنگ تعویض کارت را در تصویر بالا لمس کنید.  پس از زدن دکمه تعویض کارت، نیم‌صفحه زیر برای شما باز می‌شود. با گردش در میان کارت‌های خود، یکی از آن‌ها را انتخاب کرده که با انتخاب یک کارت بانکی، مجددا به تصویری مشابه تصویر بالا برگردانده می‌شوید. با زدن دکمه «تایید» کارت شما در سرویس تخفیفان ثبت می‌شود.

افزودن کارت بانکی جدید به سرویس بازگشت وجه

در صورتی که بخواهید یک کارت جدید که قبلا در همراه کارت ثبت نکرده‌اید را به سرویس تخفیفان اضافه کنید بر روی دکمه «افزودن کارت» کلیک کنید. (تصویر بالا)

در نیم‌پنجره باز شده زیر، شماره کارت و تاریخ انقضای کارت بانکی را وارد کرده و گزینه «ثبت کارت» را بزنید.

ورود شماره کارت و تاریخ انقضای کارت بانکی

همچنین در صورتی که کارت بانکی را در اختیار داشته باشید، می‌توانید با لمس گزینه «اسکن کارت»، کارت بانکی خود را مقابل دوربین گوشی بگیرید و بدون نیاز به ورود دستی شماره کارت و تاریخ انقضا، کارت بانکی خود را ثبت کنید.

اگر در مرحله ثبت کارت جدید، شماره کارت را به درستی وارد نکنید با خطای زیر روبه‌رو می‌شوید که باید مجددا تلاش کرده و این بار مشخصات کارت بانکی خود را به درستی وارد کنید.

خطای ورود اشتباه شماره کارت بانکی

دقت کنید که بایستی «کد ملی مالک سیم‌کارت» و «کد ملی صاحب کارت بانکی» یکسان باشد. در صورت عدم تطابق، تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد.

پیغام خطای مانا

اگر کارت بانکی که قصد دارید آن را در سرویس بازگشت وجه تخفیفان اضافه کنید، قبلا در تخفیفان ثبت کرده باشید؛ پیغام تکراری بودن کارت بانکی را مشاهده خواهید کرد. با لمس آیکون سبزرنگ «تعویض کارت» در تصویر زیر می‌توانید مانند فرآیند توضیح داده شده در بالا، یک کارت دیگر را در سرویس تخفیفان ثبت کنید.

خطای ثبت کارت بانکی تکراری

درصورت بروز «خطا در برقراری ارتباط با مرکز» (در این مرحله یا مراحل دیگر) لطفا چند دقیقه صبر کنید و مجددا تلاش کنید.

خطا در برقراری ارتباط با مرکز

در هر 3 حالت بالا، پس از نمایش پیغام خطاها، با لمس گزینه «بستن» می‌توانید به استفاده از خدمات همراه کارت ادامه دهید.

پس از انجام تمامی مراحل بالا، در دفعات بعدی مراجعه به اپلیکیشن همراه کارت، تایل «بازگشت وجه تخفیفان» در زیر هر یک از کارت‌های بانکی ثبت شده در همراه کارت به شما نمایش داده می‌شود.

کارتی که در ابتدا به شما نمایش داده می‌شود، کارت پیش فرض شما در همراه کارت و یا کارتی است که شما در هنگام ورود به اپلیکیشن آن را مشاهده می‌کنید.

 

طریقه استفاده از سرویس «بازگشت وجه تخفیفان»

همان‌طور که گفتیم، پس از ثبت حداقل یک کارت بانکی در سرویس بازگشت وجه تخفیفان، در مراجعات بعدی به اپلیکیشن تایل «بازگشت وجه تخفیفان» به شما نمایش داده می‌شود. با لمس این گزینه، دو حالت ممکن است برای شما رخ دهد:

تایل «بازگشت وجه» در همراه کارت

1- اگر قبلا در سامانه تخفیفان دارای پروفایل کاربری باشید:

در این حالت، پس از لمس گزینه تخفیفان، تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد.

پروفایل کاربری و کارت‌های ثبت شده در همراه کارت

در قسمت بالای این تصویر، پروفایل کاربری خود در تخفیفان که شامل نام و نام خانوادگی، شماره موبایل و موجودی کیف پول تخفیفان شماست را مشاهده خواهید کرد.

در ادامه نیز، لیست کارت‌های ثبت شده شما در همراه کارت نمایش داده می‌شود. در صورتی که هر یک از این کارت‌ها را در سرویس بازگشت وجه تخفیفان ثبت نکرده باشید، دکمه «افزودن» را روبه‌روی کارت مورد نظر مشاهده خواهید کرد که با کلیک بر روی آن و طی کردن مراحلی که در بالا توضیح داده شد می‌توانید کارت خود را در سرویس تخفیفان اضافه کنید.

با لمس گزینه «دسته‌بندی فروشگاه‌ها»، تصویر زیر به شما نمایش داده می‌شود.

دسته‌بندی فروشگاه‌ها

با لمس هر کدام از دسته‌بندی‌ها با تصویری مشابه تصویر زیر مواجه می‌شوید. برای مثال با انتخاب دسته‌بندی «پوشاک» می‌توانید لیست آنها به همراه آدرس و میزان بازگشت وجه هر کدام را مشاهده کنید.

لیست فروشگاه‌های پوشاک

در صورتی که قبلا کارت خود را در سرویس بازگشت وجه تخفیفان ثبت کرده باشید، در مقابل کارت بانکی مربوطه، دکمه «حذف» به شما نمایش داده می‌شود که با لمس آن می‌توانید کارت خود را در سامانه تخفیفان حذف نمایید. در صورت موفقیت آمیز بودن حذف کارت، تصویر زیر را به شما نمایش داده می‌شود.

حذف کارت موفق در سرویس بازگشت وجه

2- کاربر در سامانه تخفیفان دارای پروفایل کاربری نباشد.

در این حالت، پس از لمس تایل «بازگشت وجه تخفیفان» تصویر زیر به شما نمایش داده می‌شود.

ثبت‌نام در سرویس بازگشت وجه

با لمس دکمه «ثبت‌نام» تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد. با ورود شماره موبایل، انتخاب و افزودن کارت بانکی خود می‌توانید در سرویس بازگشت وجه تخفیفان ثبت نام کنید.

توجه داشته باشید که کارتی که در تصویر زیر به شما نمایش داده می‌شود کارت پیش فرض شما در همراه کارت یا کارتی است که در زیر آن، تایل بازگشت وجه تخفیفان را لمس کرده‌اید.

دقت کنید که در اینجا هم با انتخاب آیکون سبز رنگ «تعویض کارت» می‌توانید کارت خود را تغییر دهید و کارت دیگری ثبت کنید.

تغییر کارت بانکی در سرویس بازگشت وجه

علاوه بر سرویس بازگشت وجه حضوری در همراه کارت امکان اعتبارسنجی بانکی، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، عوارض آزادراهی و جریمه طرح ترافیک هم فرآهم شده است.

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 68 دیدگاه
 1. سلام
  محمد هستم
  الان چند وقته به مدت ۱ هفته اصلا نمیتونم با همراه کارت کا کنم
  فقط بعد یک هفته یه موجودی داد برای من

  1. دوست عزیز در حال بررسی مشکل هستیم به زودی رفع می شود

 2. سلام با تشکر از زحمات شما ولی یک اشکالی که من باهاش رو برو شدم اینکه اگه اشتباها برای شماره ای شارژ گرفتیم یا اشتباهی خرید اینترنتی انجام شده وجه باز گشت نداره اگه یک سیستمی در نظر بگیرید که پول به صاحب کارت برگشت کنه خیلی خوب میشه

 3. این که همش تهران رو نشون میده
  مشهد کو‌ پس؟
  لوکیشن هم روشنه که

 4. همه کارها رو انجام دادم و ‌کارتم هم رو ثبت کردم ولی وقتی دوباره میرم تو اپ خطا میزنه برمیگرده بیرون،چند بارم حذف کردم دوباره نصب ‌کردم فرقی نکرد

  1. با سلام و عرض تشکر
   بنده مدت های مدیدیست که از همراه کارت استفاده میکنم و بخاطر سهولت در کار خیلی راضی هستم فقط اگر امکان داره مقدار مبلغ کارت به کارت را افزایش دهید
   مجدد ممنون

   1. دوست عزیز سقف کارت به کارت رو بانک ها تعیین می‌کنند و همراه کارت امکان تغییر اون رو نداره.

 5. سلام من آقای روح اله کولیوندی هستم
  تشکر عالیه

 6. سلام ممنون ازبرنامه تخفیفان خوبتون فقط کاش همون لحظه که خرید با کارت بانکی انجام می‌شد بجای بازگشت وجه تخفیف ازکل مبلغ پرداختی همون جا هنگام خرید کسر میشد

 7. سلام فروشگاهی برای شیراز ثبت نشده لطفا فروشگاه تخفیفات برای شهر راز هم در نظر بگیرید ممنون

  1. سلام دوست عزیز برداشت از کیف بزنید، شماره شباتون رو وارد کنید انتقال انجام میشه.

   1. سلام گزینه برداشت از کیف کجای صفحه هست من پیدا نمیکنم. ممنونم

    1. لطفا جهت راهنمایی باهامون تماس بگیرید(۰۲۱۹۱۰۲۰۰۰۹)

 8. چرا فقط لیست تهران رو میاره چجوری شهرای دیگ رو میش دید

  1. دوست عزیز دسته بندی فروشگاه ها رو بزنید نشون میده بهتون، اگر لوکیشنتون هم فعال باشه فروشگاه های نزدیکم نشون میده.

  1. اصفهان رو هم داره میتونید لیست شهرهارو ببینید.

 9. استان لرستان شهر بروجردواشترینان رو اضافه کنید ممتونن

 10. سلام خسته نباشید
  استان خوزستان ، شهرستان رامهرمز رو هم اضافه کنید سپاس فرآوان

 11. سلام. امکان دیدن فروشگاه روی نقشه را فراهم کنید. ممنون

 12. متاسفانه تبریز،شهر اولینها در لیست گنجانده نشده است

 13. با سلام
  این تخفیفات واسه رشت نیست اصلا، یعنی چی آخه؟؟
  چرا همه چیو تهرانی‌ها داشته باشن؟؟ عدالت رو برقرار کنین لطفا
  اگه به تخفیفات هست مردم شهرهای دیگم این برنامه رو دارن،ربا کلی ذوق اومدم ثبت کردم اینو، دیدم فقط تهران هست
  واقعا براتون متأسفم

  1. سلام دوست عزیز، تخفیفان برای چندین شهر از جمله تهران، کرج، اصفهان، مشهد و کیش فعال شده به زودی شهرهای دیگه هم اضافه می شود.

 14. سلام خسته نباشید.لطفا شهرکرمان هم اضافه کنید ممنون

 15. سلام…تخفیف فقط مختص تهرانه …همه ی کاربران که تهرانی نیستن…من مشهد هستم

  1. سلام دوست عزیز، تخفیفان برای چندین شهر از جمله تهران، کرج، اصفهان، مشهد و کیش فعال شده به زودی شهرهای دیگه هم اضافه می شود.

 16. چرا فروشگاه‌های افق کوروش دیگر شهرهانیست اگر با افق قرارداد دارین پس بقیه شهرها رو هم مثل کرج می تونین اضافه کنین. ممنون

  1. سلام برای کرج فعال هست لطفا دسته بندی فروشگاه ها رو چک کنید.

 17. سلام و وقت بخیر، تمام فروشگاه ها مربوط به تهران هست لاقل چند فروشگاه در رامسر را هم اضافه کنید که بتوانیم استفاده کنیم.

 18. سلام یه مدت پیامک کارتم اصلا نمیاد که چقدر برداشت یا واریزی داشتم نمیتونمم برم بانک چکارکنم؟راهنمایی کنید لطفا؟…ممنون

 19. با سلام .واقعا آفرین ،مثلا همیشه نو آور هستید.فقط کاشکی لیست این مراکزی که شامل این طرح میشه رو هم اعلام کنید.ممنونم

  1. سلام دوست عزیز، بعد از فعال کردن بخش تخفیفان، دسته بندی فروشگاه ها رو بزنید لیست همشون رو براتون میاره حتی اگر لوکیشنتون روشن باشه لیست نزدیک ترین فروشگاه های اطرافتون رو هم نمایش میده.

 20. سلام،وقت بخیر،ممنون ازطرح شما،لطفا شهرستان ساری روهم اضافه کنید،این طرح فقط برای تهران است

 21. با سلام عرض خسته نباشید تمام تخفیفات مربوط به تهران است برای خراسان رضوی هم ثبت کنید ممنون

 22. با سلام
  همه تخفیفاتی که در سایت هست مربوط به تهران میباشد!
  هیچکدام از موارد برای اصفهان نیست!
  برای کاربران اصفهانی هم اضافه نمایید
  با تشکر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *