راهنمای سرویس «بازگشت وجه تخفیفان» در همراه کارت

به تازگی همراه کارت در یک همکاری مشترک با تخفیفان، «سرویس بازگشت وجه تخفیفان» را به اپلیکیشن همراه کارت اضافه کرده است. در این سرویس با اضافه کردن کارت بانکی خود به سامانه پول‌تو تخفیفان می‌‌توانید در همراه کارت فروشگاه‌های طرف قرارداد با تخفیفان و میزان بازگشت وجه هر کدام را مشاهده کنید. پس از خرید از طریق تخفیفان، درصدی از مبلغ کل خرید (درصد هر فروشگاه متفاوت است) به کیف پول شما در تخفیفان بازمی‌گردد و می‌توانید از آن استفاده کنید.

در ادامه نحوه استفاده از این سرویس را توضیح خواهیم داد:

 

نحوه اضافه کردن کارت بانکی به سرویس «بازگشت وجه تخفیفان»

پس از ورود به اپلیکیشن، در صورتی که قبلا عضو همراه کارت بوده‌اید و نسخه اپلیکیشن خود را بروزرسانی کرده باشید با یک دیالوگ باکس (مانند تصویر زیر) روبه‌رو می‌شوید.

با استفاده از لینک‌های زیر می‌توانید آخرید نسخه همراه کارت را دانلود کنید:

 

همان طور که در بالا اشاره کردیم با اضافه کردن کارت بانکی خود به سرویس جدید «بازگشت وجه تخفیفان» می‌توانید در هر خرید از فروشگاه‌های طرف قرارداد با تخفیفان، بخشی از پول خرید خود را پس بگیرید.

با کلیک بر روی گزینه «موافقم» در تصویر بالا به صفحه زیر هدایت می‌شوید. دقت کنید که با انتخاب دکمه «بعدا» می‌توانید به استفاده از خدمات اپلیکیشن ادامه دهید.

در صورتی که قصد دارید کارت انتخاب شده را به سرویس بازگشت وجه تخفیفان اضافه کنید دکمه «تایید» را فشار دهید. در غیر این صورت، برای انتخاب یک کارت دیگر، آیکون سبزرنگ تعویض کارت را در تصویر بالا لمس کنید.  پس از زدن دکمه تعویض کارت، نیم‌صفحه زیر برای شما باز می‌شود. با گردش در میان کارت‌های خود، یکی از آن‌ها را انتخاب کرده که با انتخاب یک کارت بانکی، مجددا به تصویری مشابه تصویر بالا برگردانده می‌شوید. با زدن دکمه «تایید» کارت شما در سرویس تخفیفان ثبت می‌شود.

در صورتی که بخواهید یک کارت جدید که قبلا در همراه کارت ثبت نکرده‌اید را به سرویس تخفیفان اضافه کنید بر روی دکمه «افزودن کارت» کلیک کنید. (تصویر بالا)

در نیم‌پنجره باز شده زیر، شماره کارت و تاریخ انقضای کارت بانکی را وارد کرده و گزینه «ثبت کارت» را بزنید.

همچنین در صورتی که کارت بانکی را در اختیار داشته باشید، می‌توانید با لمس گزینه «اسکن کارت»، کارت بانکی خود را مقابل دوربین گوشی بگیرید و بدون نیاز به ورود دستی شماره کارت و تاریخ انقضا، کارت بانکی خود را ثبت کنید.

اگر در مرحله ثبت کارت جدید، شماره کارت را به درستی وارد نکنید با خطای زیر روبه‌رو می‌شوید که باید مجددا تلاش کرده و این بار مشخصات کارت بانکی خود را به درستی وارد کنید.

دقت کنید که بایستی «کد ملی مالک سیم‌کارت» و «کد ملی صاحب کارت بانکی» یکسان باشد. در صورت عدم تطابق، تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد.

اگر کارت بانکی که قصد دارید آن را در سرویس بازگشت وجه تخفیفان اضافه کنید، قبلا در تخفیفان ثبت کرده باشید؛ پیغام تکراری بودن کارت بانکی را مشاهده خواهید کرد. با لمس آیکون سبزرنگ «تعویض کارت» در تصویر زیر می‌توانید مانند فرآیند توضیح داده شده در بالا، یک کارت دیگر را در سرویس تخفیفان ثبت کنید.

درصورت بروز «خطا در برقراری ارتباط با مرکز» (در این مرحله یا مراحل دیگر) لطفا چند دقیقه صبر کنید و مجددا تلاش کنید.

در هر 3 حالت بالا، پس از نمایش پیغام خطاها، با لمس گزینه «بستن» می‌توانید به استفاده از خدمات همراه کارت ادامه دهید.

پس از انجام تمامی مراحل بالا، در دفعات بعدی مراجعه به اپلیکیشن همراه کارت، تایل «بازگشت وجه تخفیفان» در زیر هر یک از کارت‌های بانکی ثبت شده در همراه کارت به شما نمایش داده می‌شود.

کارتی که در ابتدا به شما نمایش داده می‌شود، کارت پیش فرض شما در همراه کارت و یا کارتی است که شما در هنگام ورود به اپلیکیشن آن را مشاهده می‌کنید.

 

طریقه استفاده از سرویس «بازگشت وجه تخفیفان»

همان‌طور که گفتیم، پس از ثبت حداقل یک کارت بانکی در سرویس بازگشت وجه تخفیفان، در مراجعات بعدی به اپلیکیشن تایل «بازگشت وجه تخفیفان» به شما نمایش داده می‌شود. با لمس این گزینه، دو حالت ممکن است برای شما رخ دهد:

1- اگر قبلا در سامانه تخفیفان دارای پروفایل کاربری باشید:

در این حالت، پس از لمس گزینه تخفیفان، تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد.

در قسمت بالای این تصویر، پروفایل کاربری خود در تخفیفان که شامل نام و نام خانوادگی، شماره موبایل و موجودی کیف پول تخفیفان شماست را مشاهده خواهید کرد.

در ادامه نیز، لیست کارت‌های ثبت شده شما در همراه کارت نمایش داده می‌شود. در صورتی که هر یک از این کارت‌ها را در سرویس بازگشت وجه تخفیفان ثبت نکرده باشید، دکمه «افزودن» را روبه‌روی کارت مورد نظر مشاهده خواهید کرد که با کلیک بر روی آن و طی کردن مراحلی که در بالا توضیح داده شد می‌توانید کارت خود را در سرویس تخفیفان اضافه کنید.

با لمس گزینه «دسته‌بندی فروشگاه‌ها»، تصویر زیر به شما نمایش داده می‌شود.

با لمس هر کدام از دسته‌بندی‌ها با تصویری مشابه تصویر زیر مواجه می‌شوید. برای مثال با انتخاب دسته‌بندی «پوشاک» می‌توانید لیست آنها به همراه آدرس و میزان بازگشت وجه هر کدام را مشاهده کنید.

در صورتی که قبلا کارت خود را در سرویس بازگشت وجه تخفیفان ثبت کرده باشید، در مقابل کارت بانکی مربوطه، دکمه «حذف» به شما نمایش داده می‌شود که با لمس آن می‌توانید کارت خود را در سامانه تخفیفان حذف نمایید. در صورت موفقیت آمیز بودن حذف کارت، تصویر زیر را به شما نمایش داده می‌شود.

2- کاربر در سامانه تخفیفان دارای پروفایل کاربری نباشد.

در این حالت، پس از لمس تایل «بازگشت وجه تخفیفان» تصویر زیر به شما نمایش داده می‌شود.

با لمس دکمه «ثبت‌نام» تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد. با ورود شماره موبایل، انتخاب و افزودن کارت بانکی خود می‌توانید در سرویس بازگشت وجه تخفیفان ثبت نام کنید.

توجه داشته باشید که کارتی که در تصویر زیر به شما نمایش داده می‌شود کارت پیش فرض شما در همراه کارت یا کارتی است که در زیر آن، تایل بازگشت وجه تخفیفان را لمس کرده‌اید.

دقت کنید که در اینجا هم با انتخاب آیکون سبز رنگ «تعویض کارت» می‌توانید کارت خود را تغییر دهید و کارت دیگری ثبت کنید.

نظرات

 • شهاب گفت:

  سلام. امکان دیدن فروشگاه روی نقشه را فراهم کنید. ممنون

 • بزرگی گفت:

  متاسفانه تبریز،شهر اولینها در لیست گنجانده نشده است

 • ملیکا گفت:

  با سلام
  این تخفیفات واسه رشت نیست اصلا، یعنی چی آخه؟؟
  چرا همه چیو تهرانی‌ها داشته باشن؟؟ عدالت رو برقرار کنین لطفا
  اگه به تخفیفات هست مردم شهرهای دیگم این برنامه رو دارن،ربا کلی ذوق اومدم ثبت کردم اینو، دیدم فقط تهران هست
  واقعا براتون متأسفم

  • همراه کارت گفت:

   سلام دوست عزیز، تخفیفان برای چندین شهر از جمله تهران، کرج، اصفهان، مشهد و کیش فعال شده به زودی شهرهای دیگه هم اضافه می شود.

 • مسعود نصیری گفت:

  سلام خسته نباشید.لطفا شهرکرمان هم اضافه کنید ممنون

دیدگاه خود را اضافه کنید :

نام و ایمیل اختیاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.