کارت به کارت

با استفاده از اپلیکیشن همراه کارت می‌توانید به سادگی و در عرض چند ثانیه با موبایل خود، به کارت بانکی دیگران پول انتقال دهید و دیگر لازم نیست برای کارت به کارت کردن به دستگاه‌های خودپرداز مراجعه کنید. در همراه کارت می‌توانید از مبدا 30 بانک مختلف به تمامی بانک‌ها انتقال وجه انجام دهید. این اپلیکیشن را می‌توانید از لینک‌های زیر برای گوشی‌های اندروید و ios دانلود کنید:

ویژگی‌های همراه کارت

کارت به کارت

از جمله ویژگی‌های همراه کارت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در حال حاضر، امکان کارت به کارت از مبدا 30 بانک‌ در همراه کارت وجود دارد؛ از جمله کارت به کارت بانک صادرات، بانک ملی، بانک سپه، بانک تجارت، بانک ملت، بانک کشاورزی، بانک شهر و … .
 • با وجود تحریم‌های اخیر، کارت به کارت برای گوشی های آیفون همیشه در همراه کارت فعال بوده است.
 • امنیت اپلیکیشن همراه کارت توسط شبکه شاپرک تائید شده است.
 • همراه کارت، بهترین اپلیکیشن پرداخت در رتبه بندی گوگل پلی استور است.

 

بهترین اپلیکیشن پرداخت در گوگل پلی استور

همراه کارت، برای سریع و ساده تر کردن انتقال وجه، روش‌های نوینی را  ارائه داده است که در ادامه آنها را بررسی خواهیم کرد.

برای انجام کارت به کارت به چه مواردی نیاز داریم؟

برای کارت به کارت اینترنتی در همراه کارت (یا هر اپلیکیشن دیگر) ابتدا باید رمز دوم کارت بانکی خود را دریافت کنید (به دستور بانک مرکزی، از دی ماه 98 استفاده از رمز دوم پویا اجباری است) و پس از ثبت کارت بانکی خود در همراه کارت اقدام به انتقال وجه از کارت موردنظر نمایید.

 

برای افزایش امنیت، رمز دوم و cvv2 در هر بار تراکنش باید وارد شود و در اپلیکیشن ذخیره نمی‌شود.

به منظور افزایش امنیت و حفظ اطلاعات بانکی خود، بهتر است که از رمز دوم یکبار مصرف استفاده کنید و اطلاعات کارت بانکی را در اختیار دیگران قرار ندهید. جهت آگاهی از نحوه فعال‌سازی و دریافت رمز پویا روی لینک زیر کلیک کنید:

 

نکاتی درباره کارت به کارت

در انتقال پول از کارت، این نکات را در نظر داشته باشید:

 • کارمزد کارت به کارت توسط شبکه شتاب کسر می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
 • برای ارسال وجه در مبالغ بالاتر از سه میلیون تومان، باید از روش‌هایی همچون پایا و ساتنا استفاده کنید.
 • در همراه کارت، امکان ارسال درخواست پول برای مخاطبین وجود دارد.

همراه کارت چگونه کارت به کارت شما را سریع و آسان می‌ کند؟

هدف همراه کارت همواره این بوده است که بستری را فراهم کند تا کاربران بتوانند انتقال وجه و سایر کارهای روزانه بانکی خود را به راحتی هر چه تمام تر و بسیار سریع انجام دهند. برای این منظور قابلیت های زیر در این اپلیکیشن پرداخت ارائه شده است:

 • کارت به کارت بدون داشتن شماره کارت مقصد
 • انتقال وجه با اسکن کارت بانکی از طریق دوربین گوشی
 • واریز به کارت با استفاده از متن کامل پیامک

در ادامه قصد داریم طریقه کارکرد هر کدام از ویژگی های بالا را توضیح دهیم.

کارت‌به‌کارت بدون داشتن شماره کارت مقصد (مخاطبان گوشی)

کارت به کارت با استفاده از مخاطبان گوشی

یک روش انتقال وجه در همراه کارت، استفاده از مخاطبان گوشی است. در این حالت به جای وارد کردن شماره کارت، می‌توانید مقصد خود را از فهرست مخاطبان گوشی انتخاب کنید.

 

اسکن کارت مقصد دوربین گوشی

در همراه کارت می‌توانید با استفاده از دوربین گوشی، شماره کارتی که قصد دارید به آن پول واریز کنید را تشخیص داده و وارد کنید. کافیست منوی اسکن را انتخاب کرده و کارت مورد نظر را زیر دوربین گوشی قرار دهید.

 

کارت به کارت با استفاده از متن کامل پیامک

فرض کنید پیامکی با محتوای زیر دریافت می‌کنید:

«سلام مرصاد جان

اون پولی که بهت گفته بودم رو لطفاً سریع برام بفرست؛ خیلی پول لازمم.

۶۱۰۴۳۳۷۵۷۰۷۲۸۰۹۱

ممنونم ازت.»

 

در این حالت کل متن پیامک را کپی کرده و در قسمت شماره کارت مقصد Paste کنید. تنها قسمت شماره کارت تشخیص داده شده و سایر بخش‌های پیامک حذف می‌شود.

کارت به کارت با استفاده از متن پیامک

لازم به ذکر است که سقف کارت به کارت برای بانک‌های مختلف، متغیر است و توسط خود بانک ها تعیین می شود و ممکن است در آینده تغییر کند. برای مشاهده لیست بانک‌های فعال در همراه کارت و سقف روزانه کارت به کارت هر بانک در یک شبانه روز می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

 

سقف کارت به کارت

 

در آخر، برای مثال اطلاعات مختصری درباره کارت به کارت از مبدا برخی از بانک‌ها در همراه کارت را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

بانک صادرات

یکی از مشکلاتی که صاحبان حساب صادرات تا مدت ها با اپلیکیشن های پرداخت داشتند، فعال نبودن کارت به کارت از مبدأ این بانک بود. اما با پیگیری های مستمر تیم همراه کارت، امکان کارت به کارت بانک صادرات در این اپلیکیشن فراهم شده است و مشکل کاربران این بانک حل شده است. سقف انتقال وجه از مبدأ این بانک در اپلیکیشن همراه کارت روزانه یک میلیون تومان است.

 

بانک ملت

بانک ملت برای افزایش امنیت کاربران خود در هنگام انتقال وجه از سرویس احراز هویت مانا استفاده می‌کند. این سرویس بررسی می‌کند که آیا کد ملی صاحب کارت بانکی با کد ملی ثبت شده در سند سیم‌کارت مطابقت داشته باشد. در صورت عدم تطابق، امکان انجام تراکنش وجود ندارد. در همراه کارت، سقف کارت به کارت بانک ملت، یک میلیون تومان در هر روز است.

 

بانک ملی

کارت به کارت بانک ملی هم برای دارندگان این کارت در همراه کارت فراهم شده است. کاربران می‌توانند عملیات انتقال وجه را تا سقف سه میلیون تومان در هر روز انجام دهند. همچنین، امکان استعلام آخرین مانده حساب نیز برای مشترکین وجود دارد.

 

بانک تجارت

در اپلیکیشن همراه کارت، کاربران می‌توانند عملیات کارت به کارت بانک تجارت را هم انجام دهند. سقف انتقال وجه از مبدا بانک تجارت در این اپلیکیشن، یک میلیون تومان در هر شبانه روز است.

 

بانک کشاورزی

سقف کارت به کارت بانک کشاورزی در همراه کارت، 3 میلیون تومان در یک شبانه روز است. همچنین، می توانید موجودی حساب متصل به کارت خود در بانک کشاورزی را نیز استعلام بگیرید. لازم به ذکر است که سقف روزانه انتقال وجه داخلی بانک کشاورزی هم مانند کارت به کارت شتابی 3 میلیون تومان است.

 

بانک پارسیان

در این اپلیکیشن امکان کارت به کارت بانک پارسیان تا سقف روزانه 3 میلیون تومان در یک شبانه روز فراهم شده است. همچنین، با استفاده از این کارت بانکی، امکان دریافت موجودی و سایر تراکنش‌ها نیز امکان پذیر است.

 

بانک سپه

در میان روش‌های مختلفی که برای کارت به کارت بانک سپه وجود دارد، استفاده از اپلیکیشن همراه کارت راهی سریع و آسان است. سقف انتقال وجه در این برنامه روزانه یک میلیون تومان است.

 

* علاوه بر کارت به کارت، انجام سایر تراکنش‌های مالی از جمله خرید شارژ، خرید بسته اینترنت و پرداخت قبض هم در همراه کارت ممکن است.

* امکان دریافت موجودی کارت‌های عضو شتاب هم در همراه کارت فعال است.

برای انتقال وجه از مبدا بانک‌های عضو شتاب، می‌توانید اپلیکیشن همراه کارت را با توجه به سیستم عامل گوشی خود از لینک‌های زیر دانلود کنید:

برای انتقال وجه اینترنتی چه چیزهایی لازم است؟

در کارت به کارت اینترنتی باید رمز دوم پویا، CVV2 و تاریخ انقضای کارت خود و شماره کارت شخصی که می‌خواهید برای او پول انتقال دهید را داشته باشید.

سقف انتقال کارت به کارت روزانه بانک ها چقدر است؟

سقف کارت به کارت در اپلیکیشن های پرداخت برای بعضی از بانک ها 3 میلیون تومان و برای برخی دیگر 1 میلیون تومان است. این سقف از طریق دستگاه خودپرداز در یک شبانه روز، 3 میلیون تومان است. لازم به ذکر است که سقف انتقال وجه توسط بانک ها تعیین می شود و مربوط به این اپلیکیشن ها نیست. اما اخیرا به منظور کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، به دستور بانک مرکزی، سقف مجاز کارت به کارت بانک‌ها تا 10 میلیون تومان افزایش یافته است تا مراجعات غیرحضوری به شعب بانکی و خودپردازها کاهش پیدا کند.

کارمزد کارت به کارت چقدر است؟

میزان کارمزد هر تراکنش کارت به کارت با توجه به مبلغ انتقالی متغیر است. برای مبالغ انتقالی کمتر از 1 میلیون تومان، کارمزد انتقال وجه 500 تومان، بین 1 تا 2 میلیون تومان، 700 تومان و برای مبالغ بین 2 تا 3 میلیون تومان، کارمزد کارت به کارت 900 تومان است. در واقع، به ازای هر 1 میلیون تومان بیشتر، کارمزد کارت به کارت 200 تومان افزایش می‌یابد. برای مثال، کارمزد انتقال وجه 10 میلیون تومان برابر با 2300 تومان است.

نظرات

 • رضا قلی جاهد گفت:

  دکمه ای که دوستان بفرمایند در شهرستانها ی کوچک انجام نمیگیرد از سر شب تا الان مشغولم ولی هیچوقت به کارت به کارت کردن موفق نشده ام دوطرف هم خودم هستم یعنی از کارت بانک صادرات ایران اینجانب شعبه درگز به کارت بانک کشاورزی ایران اینجانب شعبه درگز.ولی افسوس و افسوس وقت و اینترنت هدر می دهیم.

  • همراه کارت گفت:

   در صورتی که با مشکلی مواجه شدید، لطفاً با پشتیبانی (02127663320) تماس گرفته و ما را در جریان جزئیات قرار دهید.

دیدگاه خود را اضافه کنید :

نام و ایمیل اختیاری است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *