کارت به کارت کشاورزی

سریع‌ترین روش برای کارت به کارت بانک کشاورزی، دانلود و نصب اپلیکیشن همراه کارت است. نسخه اندروید و ios همراه کارت را از لینک‌های زیر دانلود کنید:

در فرآیند کارت به کارت بانک کشاورزی این موارد را در نظر داشته باشید:

  • در اپلیکیشن همراه کارت می‌توانید تا سه میلیون تومان در روز را از طریق کارت به کارت و از مبدا بانک کشاورزی انتقال دهید.
  • از کارت هدیه بانک کشاورزی نمی‌توان برای کارت به کارت استفاده کنید و این کارت تنها برای خرید قابل استفاده است.
  • کارت به کارت بانک کشاورزی با موبایل از طریق رمز دوم انجام می‌شود.
  • برای امنیت بیشتر، بهتر است که رمز کارت بانکی را در فواصل زمانی کوتاه تغییر دهید و در صورت امکان از رمز دوم پویا استفاده کنید.
  • با توجه به بخشنامه بانک کشاورزی، سقف روزانه کارت به کارت داخلی بانک کشاورزی همانند کارت به کارت شتابی سه میلیون تومان است.

با نصب اپلیکیشن همراه کارت می‌توانید از مبدا بانک‌های عضو شتاب اقدام به کارت به کارت کنید (لیست بانک­های فعال در همراه کارت). همچنین علاوه بر کارت به کارت، سایر تراکنش‌های زیر را می‌توانید از مبدا کارت بانک کشاورزی انجام دهید:

پرداخت قبض: با استفاده از کارت بانک کشاورزی پرداخت قبض‌های خدماتی زیر در همراه کارت انجام می‌شود:

موجودی بانک کشاورزی: موجودی حساب متصل به کارت خود در بانک کشاورزی را می‌توانید در همراه کارت مشاهده کنید (در نظر داشته باشید که کارت بانکی و سیم کارت ثبت شده در اپلیکیشن باید متعلق به شما باشد).

خرید شارژ و بسته اینترنت: در همراه کارت می‌توانید شارژ و بسته‌های اینترنت اپراتورهای ایرانسل، همراه اول و رایتل را با استفاده از کارت بانک کشاورزی خریداری کنید.

دیگر روش­های کارت به کارت بانک کشاورزی:

سامانه کارت به کارت بانک کشاورزی

با استفاده از سامانه کارت به کارت بانک کشاورزی می‌توانید تا سقف روزانه سه میلیون تومان از مبدا بانک کشاورزی کارت به کارت انجام دهید.

استفاده از خودپرداز

با مراجعه به خودپرداز همه بانک‌های عضو شتاب، می‌توانید کارت به کارت بانک کشاورزی انجام دهید (انتقال وجه در این روش با استفاده از رمز اول کارت بانکی انجام می‌شود).

سامانه بانکداری اینترنتی بانک کشاورزی

از طریق اینترنت بانک علاوه بر کارت به کارت از مبدا بانک کشاورزی، امکان انتقال وجه پایا و ساتنا هم فراهم شده است. برای استفاده از این سامانه، باید از طریق شعب بانک کشاورزی اقدام به ثبت‌نام نمایید.

نظرات

دیدگاه خود را اضافه کنید :

نام و ایمیل اختیاری است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *