کارت به کارت پارسیان

اگر قصد انجام کارت به کارت از مبدا بانک پارسیان را دارید، اپلیکیشن پرداخت همراه کارت این کار را به راحتی برای شما انجام می‌دهد.

همراه کارت را برای iOS و اندروید می‌توانید از لینک زیر دریافت کنید:

برای کارت به کارت بانک پارسیان با استفاده از همراه کارت، به نکات زیر توجه داشته باشید:

  • سقف کارت به کارت روزانه از مبدا بانک پارسیان سه میلیون تومان است، که این سقف توسط خود بانک تعیین شده است.
  • برای انجام کارت به کارت نیاز به رمز دوم خواهید داشت، که از طریق مراجعه به خودپرداز‌های بانک پارسیان قابل تهیه است.
  • امکان کارت به کارت با کارت هدیه بانک پارسیان وجود ندارد.

دیگر امکانات همراه کارت

علاوه بر کارت به کارت، همراه کارت امکانات دیگری را نیز در اختیار دارندگان کارت بانک پارسیان قرار می‌دهد. از جمله این امکانات می‌توان به خرید شارژ و بسته اینترنت، استعلام قبض و یا دریافت موجودی اشاره کرد.

  • دریافت موجوی: با استفاده از همراه کارت می‌توانید اقدام به گرفتن موجودی کارت پارسیان کنید. همچنین علاوه بر موجودی بانک پارسیان، امکان استعلام و دریافت مانده دیگر کارت‌های شتابی نیز در همراه کارت وجود دارد.
  • استعلام قبض: همراه کارت این امکان را فراهم کرده است تا استعلام و پرداخت قبض انجام دهید. در حال حاضر امکان استعلام قبض برق، استعلام قبض گاز، استعلام قبض آب، استعلام قبض تلفن ثابت، پرداخت قبض ایرانسل و پرداخت قبض همراه اول با استفاده از همراه کارت امکان‌پذیر است.
  • خرید شارژ و بسته اینترنت: با استفاده از کارت بانک پارسیان و یا دیگر کارت‌های شتابی می‌توانید خرید شارژ و بسته اینترنت اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل را از طریق همراه کارت انجام دهید.

دیگر روش‌های کارت به کارت بانک پارسیان

روش‌های دیگری نیز برای کارت به کارت پارسیان وجود دارد، که در ادامه به آن‌ها اشاره شده است.

  • اینترنت بانک پارسیان: با استفاده از اینترنت بانک پارسیان شما می‌توانید به صورت حسابی و کارتی اقدام به انتقال وجه کنید. برای استفاده از این سامانه لازم است تا با مراجعه به یکی از شعب این بانک، اقدام به دریافت نام کاربری و کلمه عبور کنید.
  • عابر بانک: با مراجعه به خودپردازهای بانک پارسیان می‌توانید تا سقف سه میلیون تومان در روز انتقال وجه انجام دهید و کارت به کارت کنید.

نظرات

دیدگاه خود را اضافه کنید :

نام و ایمیل اختیاری است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *