کارت به کارت ملی

کارت به کارت بانک ملی

اپلیکیشن پرداخت همراه کارت به شما اجازه می‌دهد تا کارت به کارت بانک ملی با موبایل را به راحتی و در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهید.

همراه کارت را می‌توانید از لینک زیر دانلود کنید:

برای انجام کارت به کارت بانک ملی، لازم است به نکات زیر نیز توجه داشته باشید:

  • سقف انتقال کارت به کارت بانک ملی از طریق همراه کارت سه میلیون تومان در روز است. که این مبلغ توسط خود بانک تعیین شده است و با سقف انتقال کارت به کارت بانک ملی از طریق خودپرداز نیز برابر است.
  • برای انتقال وجه بدون کارت بانک ملی به صورت اینترنتی نیاز به رمز دوم خواهید داشت که می‌توانید آن را از خودپردازهای بانک ملی دریافت کنید.
  • کارت به کارت با کارت هدیه بانک ملی امکان‌پذیر نیست.

امکان انجام کارت به کارت با استفاده از دیگر کارت‌های عضو شبکه نیز در همراه کارت وجود دارد. لیست کامل بانک‌های مورد پشتیبانی را از این‌جا می‌توانید ببینید.

سایر قابلیت‌های همراه کارت برای کارت بانک ملی

علاوه بر انتقال وجه بانک ملی با موبایل، امکان انجام تراکنش‌های دیگری نیز با استفاده از کارت بانک ملی در همراه کارت وجود دارد که در ادامه توضیح داده خواهد شد.

پرداخت قبض بانک ملی

با اضافه کردن کارت بانکی ملی خود در همراه کارت، می‌توانید اقدام به استعلام و پرداخت قبض کنید. در حال حاضر موارد زیر در همراه کارت فعال است:

مشاهده موجودی بانک ملی

در همراه کارت می‌توانید آخرین مانده حساب بانک ملی خود را مشاهده کنید. برای دریافت موجودی باید سیم کارت و کارت بانکی متعلق به شما باشد (جزئیات دریافت موجودی را مطالعه کنید).

خرید شارژ و بسته اینترنت

با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید به راحتی اقدام به خرید شارژ و خرید بسته اینترنت برای اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل کنید. برای سریع‌تر شدن فرآیندهای خرید، کیف پول همراه کارت راه اندازی شده است که با یک بار شارژ آن می‌توانید اقدام به خرید شارژ و بسته کنید و برای هر تراکنش خرد نیازی به وارد کردن رمز دوم و اطلاعات کارت بانکی نیست.

دیگر روش‌های انتقال وجه بانک ملی

بانک ملی انتقال وجه از طریق روش‌هایی که در ادامه توضیح داده شده است را نیز فراهم کرده است.

انتقال وجه از طریق خودپرداز

با استفاده از دستگاه‌های خودپرداز می‌توانید تا سقف سه میلیون تومان در روز انتقال وجه انجام دهید. برای انجام این کار باید رمز اول کارت خود را وارد کنید. در صورت فراموش کردن رمز عابر بانک ملی باید با داشتن کارت ملی به یکی از شعب این بانک رجوع کنید.

اینترنت بانک

با رجوع به سامانه اینترنت بانک ملی و یا سامانه بام بانک ملی نیز می‌توانید انتقال وجه از مبدا کارت یا حساب را انجام دهید. انتقال وجه بانک ملی به بانک‌های دیگر از طریق این سامانه و دیگر روش‌های موجود نیز قابل انجام است.

مطالب مرتبط

نظر بدهید