کارت به کارت زیر ۲۰ ثانیه

در همراه کارت می‌توانید با روش‌هایی جدید کارت به کارت کرده و همچنین جریمه رانندگی را پرداخت کنید:

  • کارت به کارت بدون داشتن شماره کارت مقصد
  • کارت به کارت با اسکن دوربین گوشی
  • کارت به کارت با استفاده از متن کامل پیامک

کارت به کارت بدون داشتن شماره کارت مقصد (مخاطبان گوشی)

کارت به کارت با استفاده از مخاطبان گوشی

یک روش کارت به کارت، استفاده از مخاطبان گوشی است. در این حالت  به‌جای وارد کردن شماره کارت می‌توانید، مقصد خود را از فهرست مخاطبان گوشی انتخاب کنید.

 

کارت به کارت با اسکن دوربین گوشی

در همراه کارت می‌توانید با استفاده از دوربین گوشی، شماره کارت را تشخیص داده و کارت به کارت کنید. کافیست کارت مورد نظر را زیر دوربین گوشی قرار دهید.

 

کارت به کارت با استفاده از متن کامل پیامک

فرض کنید پیامکی با محتوای زیر دریافت می‌کنید:

«سلام مرصاد جان

اون پولی که بهت گفته بودم رو لطفاً سریع برام بفرست؛ خیلی پول لازمم.

۶۱۰۴۳۳۷۵۷۰۷۲۸۰۹۱

ممنونم ازت.»

 

در این حالت کل متن پیامک را کپی کرده و در قسمت شماره کارت مقصد Paste کنید. تنها قسمت شماره کارت تشخیص داده شده و سایر بخش‌های پیامک حذف می‌شود.

کارت به کارت با استفاده از متن پیامک

برای اطلاعات بیشتر لینک‌های زیر را مطالعه کنید:

شروع کار با همراه کارت

امنیت همراه کارت

مطالب مرتبط

نظرات (28)

واقعا عالی و از همه بهتره فقط لطفا واسه بانک مسکن هم فکری کنید

سلام
برای انجام کارت به کارت با بانک مسکن در حال مذاکره هستیم و به زودی همکاری خود را با بانک های صادرات، توسعه تعاون، رفاه، پست بانک و موسسه نور آغاز خواهیم نمود.

بسیار موفق بوده ولی این در این شرایط بیش از یک میلیون نمیشه جابجا کرد و محدود کرده کار و پایین اورده ارزش کار این دوستان راااا..برو جلو که نوبت جلوزدن..در ضمن بانک مسکن رو از توهم بی رقیب بودن و همه کاربران و نرمافرارهارو دزد دیدن و بسیار عالی بودن بیرون بیارید .. والله اونم بانک مثل بقیه …

سلام
سقف انتقال وجه از مبدا هر بانک توسط بانک صادرکننده کارت ایجاد شده است. برای انجام کارت به کارت از مبدا بانک مسکن در حال مذاکره هستیم و به زودی همکاری خود را با این بانک آغاز خواهیم نمود.
https://hamrahcard.ir//سقف_کارت_به_کارت_روزانه_بانک‌ها

سلام خیلی جذابه امیدوارم همراه کارت بتونه رتبه بالائی ازامکانات روزراتجربه کنه وشایستگی خودشوبه ارمغان بیاره ازعوامل همراه کارت کمال تشکروقدردانی رادارم باتشکرصدوقی خراسان رضوی

مدتی است که کارت به کارت میکنم پول به کارت مقصد واریز میشود ولی رسید تراکنش ناموفق برایم میآید. اشکال در چیست؟

این مشکل ناشی از اختلال بانکی یکی از دو بانک مبدا یا مقصد می باشد و تحت تاثیر زمان یا اپلیکیشن خاصی نیست.
در برخی لحظات به دلیل افزایش تراکنش ها برخی بانک ها با اختلال مواجه می شوند. در آن لحظات برخی تراکنش ها نامشخص یا ناموفق اعلام می گردد.
همراه کارت در حد امکان تلاش خود را در بهبود سیستم استعلامی با بانک های مختلف خواهد نمود و پیشنهاد می گردد در صورت مواجهه با تراکنش ناموفقی که وجه با موفقیت به مقصد واریز شده باشد، از طریق تماس با پشتیبانی(۰۲۱۲۷۶۶۳۳۲۰) یا ارسال ایمیل(Crm@hamrahcard.ir) و یا پیشنهادات درون اپلیکیشن ما را مستندسازی این موارد و پیگیری جهت ریشه یابی و رفع مشکل یاری بفرمایید.

نظر بدهید