کارت به کارت تجارت

کارت به کارت بانک تجارت

یک روش سریع و آسان برای کارت به کارت بانک تجارت، استفاده از اپلیکیشن همراه کارت است. همراه کارت را می‌توانید از لینک‌های زیر دانلود کنید:

نکات مهم در انجام کارت به کارت بانک تجارت:

  • سقف روزانه کارت به کارت بانک تجارت در همراه کارت یک میلیون تومان است که توسط این بانک تعیین شده است.
  • از مبدا کارت هدیه بانک تجارت نمی‌توانید کارت به کارت کنید و این کارت تنها برای خرید حضوری و آنلاین (مثل خرید شارژ و بسته) قابل استفاده است.
  • کارت به کارت بانک تجارت با رمز دوم انجام می‌شود. رمز دوم کارت خود را از طریق خودپردازهای بانک تجارت در سطح شهر دریافت کنید.
  • برای امنیت بیشتر، بهتر است که رمز کارت بانکی را در فواصل زمانی کوتاه تغییر دهید. اطلاعات امنیتی کارت خود را هرگز در اختیار سایرین قرار ندهید.
  • به جز بانک تجارت، از مبدا دیگر بانک‌های عضو شتاب هم می‌توانید اقدام به کارت به کارت کنید (لیست بانک‌های فعال در همراه کارت).

سایر تراکنش‌ها از مبدا بانک تجارت

با دانلود اپلیکیشن همراه کارت تراکنش‌های زیر را علاوه بر کارت به کارت از مبدا بانک تجارت می‌توانید انجام دهید:

پرداخت قبض بانک تجارت

کافیست در صفحه اصلی اپلیکیشن، کارت بانک تجارت را انتخاب کرده و گزینه پرداخت قبض و جریمه را لمس کنید. در این بخش تمام قبوض خدماتی زیر قابل پرداخت است:

اعلام موجودی بانک تجارت

با استفاده از همراه کارت آخرین مانده حساب بانک تجارت خود را مشاهده کنید. به این موضوع دقت کنید که به دلیل مسائل امنیتی، کارت بانکی و سیم کارت ثبت شده در اپلیکیشن باید متعلق به شما باشد.

خرید شارژ و بسته اینترنت

شارژ و بسته‌های اینترنت ایرانسل، همراه اول و رایتل را می‌توانید در همراه کارت با استفاده از کارت بانک تجارت خود خریداری کنید. خرید شارژ و بسته در همراه کارت به صورت مستقیم انجام می‌شود و تنها کافیست شماره سیم‌کارت مورد نظر را وارد کرده و مبلغ و نوع شارژ یا بسته را مشخص نمایید.

دیگر روش‌های انتقال وجه بانک تجارت

سامانه کارت به کارت بانک تجارت

این سامانه مخصوص مشتریان سرویس بانکداری اینترنتی بانک تجارت است و برای استفاده از آن باید با مراجعه به شعب بانک تجارت در آن عضو شده و شناسه ورود و رمز بانکداری اینترنتی دریافت کنید.

سامانه بانکداری اینترنتی بانک تجارت

انتقال وجه اینترنتی بانک تجارت تا سقف سه میلیون تومان در روز از طریق سامانه بانکداری اینترنتی بانک تجارت انجام می‌شود.

کارت به کارت از طریق خودپرداز بانک

با استفاده از دستگاه‌های خودپرداز مربوط به همه بانک‌های عضو شتاب، می‌توانید کارت به کارت بانک تجارت انجام دهید. کارت به کارت در این روش با استفاده از رمز اول کارت بانکی انجام می‌شود و سقف انتقال وجه آن سه میلیون تومان برای هر روز است.

مطالب مرتبط

نظر بدهید