کارت به کارت بانک پاسارگاد

کارت به کارت بانک پاسارگاد

یک روش سریع و آسان برای کارت به کارت بانک پاسارگاد با موبایل استفاده از اپلیکیشن همراه کارت است که می‌توانید آن را از لینک‌های زیر دانلود کنید:

 

 

نکاتی درباره کارت به کارت از بانک پاسارگاد

  • سقف کارت به کارت بانک پاسارگاد در همراه کارت، روزانه 1 میلیون تومان است که توسط این بانک تعیین شده است.
  • کارت هدیه پاسارگاد تنها برای خرید طراحی شده است و انتقال وجه از این کارت چه در روش‌های آنلاین و چه از طریق خودپرداز ممکن نیست.
  • برای انجام کارت به کارت اینترنتی بانک پاسارگاد و سایر بانک‌ها به رمز دوم نیاز دارید که با مراجعه به خودپرداز‌های بانک پاسارگاد موجود در سطح شهر می‌توانید آن را دریافت کنید.
  • در همراه کارت، علاوه بر بانک پاسارگاد، از مبدا دیگر بانک‌های عضو شتاب هم می‌توانید انتقال وجه شتابی و درون بانکی انجام دهید.
  • برای افزایش امنیت و حفظ اطلاعات بانکی خود، بهتر است که از رمز دوم پویا استفاده کنید و اطلاعات بانکی خود را در اختیار دیگران قرار ندهید.

 

کاربردهای دیگر کارت بانک پاسارگاد در همراه‌کارت

علاوه بر انتقال کارت به کارت، امکان انجام تراکنش‌های زیر  با استفاده از کارت بانک پاسارگاد در همراه کارت فرآهم شده است:

اعلام موجودی بانک پاسارگاد

با استفاده از همراه کارت می‌توانید آخرین مانده حساب بانک پاسارگاد خود را مشاهده کنید. برای دریافت موجودی باید سیم‌کارت و کارت بانکی متعلق به شما باشد.

استعلام و پرداخت قبض

با اضافه کردن کارت بانک پاسارگاد در همراه کارت و لمس گزینه قبض در صفحه اصلی اپلیکیشن، می‌توانید تمامی قبوض خدماتی زیر را استعلام و پرداخت کنید:

استعلام و پرداخت قبض آب، برق، گاز، تلفن ثابت، قبض همراه اول و ایرانسل

خرید شارژ و بسته اینترنت

در اپلیکیشن همراه کارت به سادگی می‌توانید از مبدا بانک پاسارگاد برای اپراتورهای همراه اول، ایرانسل، رایتل و شاتل موبایل شارژ و بسته اینترنت خریداری کنید.

خدمات خودرو

یک دیگر از امکانات همراه کارت، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، عوارض آزادراه‌ها و جریمه طرح ترافیک است که با مراجعه به بخش خدمات خودرو به آن دسترسی خواهید داشت.

نیکوکاری

با کارت بانک پاسارگاد خود می‌توانید به موسسه های نیکوکاری مجاز، پرداخت خیریه انجام دهید.

 

سایر روش‌های کارت به کارت پاسارگاد

موبایل بانک پاسارگاد

به کمک موبایل بانک پاسارگاد هم می‌توانید از مبدا این بانک، کارت به کارت کنید. برای استفاده از این نرم افزار لازم است به سامانه بانکداری مجازی یا یکی از شعب بانک پاسارگاد مراجعه کرده و اقدام به دریافت نام کاربری و رمز عبور کنید.

از طریق دستگاه ATM

شما می‌توانید از طریق دستگاه‌های ATM مربوط به همه بانک‎های عضو شتاب در سطح کشور، تا سقف 3 میلیون تومان در یک شبانه روز کارت به کارت کنید.

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *