کارت به کارت بانک مسکن

اگر شما یکی از مشتریان بانک مسکن هستید، قطعاً برای کارت به کارت بانک مسکن با مشکل مواجه شده‌اید. در اینجا به شما آموزش می‌دهیم چگونه می‌توانید به سادگی انتقال وجه امن انجام دهید.

همانطور که می‌دانید، در حال حاضر افراد جامعه برای ارسال پول به دیگران، مانند گذشته به شعب بانک و حتی دستگاه‌های خود پرداز مراجعه نمی‌کنند، بلکه برای این کار به سادگی یکی از اپلیکیشن‌های پرداخت را روی گوشی خود نصب کرده و کارت به کارت انجام می‌دهند.

اما یک مشکل اساسی وجود دارد. با وجود اینکه تقریباً امکان کارت به کارت از مبدا تمام بانک‌ها مهیا شده است، اما هنوز کارت به کارت از مبدا بانک مسکن یک استثنا است. هیچ اپلیکیشنی این خدمت را به دارندگان کارت‌های بانک مسکن ارائه نمی‌کند.

 

راه حل اینجاست

شما می‌توانید از «کارت به شبا» استفاده کنید. این خدمت توسط اپلیکیشن همراه کارت که بیش از دو میلیون کاربر دارد ارائه شده است. در این خدمت شما می‌توانید از مبدا هر کارت بانکی که شامل بانک مسکن نیز می‌شود، به هر حساب موجود در شبکه بانکی پول واریز کنید.

کافیست شماره شبا حساب مقصد را داشته باشید. سپس همراه کارت را نصب کرده و با ورود به قسمت «ارسال پول»، خدمت «کارت به شبا» را انتخاب کنید. شما می‌توانید، حتی مبالغی بالاتر از سقف کارت به کارت را برای دیگران ارسال نمایید.

کارت به کارت بانک مسکن

کارت به شبا

برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک‌های زیر مراجعه کنید:

راهنمای کارت به شبا در همراه کارت

آیا همراه کارت امن است؟

دانلود و نصب همراه کارت

مطالب مرتبط

نظرات (8)

سلام خسته نباشید.
من کارتم شکسته و ندارمش.میخام وجهی ک داخلشه منتقل کنم به ی کارت دیگ..کارت مبدا هم واسه بانک مسکنه وقتی خواستم از طریق شماره شبا بفرستم گفت اسکن کارت رو بگیرم..ولی من کارتم رو ندارم..
الان هیچ راهی نیس ک بتونم وجه رو منتقل کنم؟

لطفاً با مرکز تماس همراه کارت با شمار ۰۲۱۲۷۶۶۳۳۲۰ تماس بگیرید تا مشکل شما حل شود.

سلام و خسته نباشید
با کارت مسکن نمیشه کارت به کارت کرد فقط با شبا میشه ممنونم میشم راهنمایی کنید

بله، متاسفانه همانطور که توضیح داده شد، امکان کارت به کارت از مبدا بانک مسکن در اپلیکیشن های پرداخت وجود نداشته و صرفاً می توان از کارت به شبا برای انتقال پول استفاده کرد. البته احتمالاً اینترنت بانک مسکن این امکان را ارئه می دهد، اما در اینترنت بانک مسکن از کارت سایر بانک ها نمی توان استفاده کرد.

من حتا نمیتونم شارز بکشم نمدونم چرا اول میتونستم ولی الان نه.

لطفاً برای حل مشکل خود با مرکز تماس همراه کارت، تماس حاصل فرمایید.
۰۲۱۲۷۶۶۳۳۲۰

شما در قسمت «سوالات متداول»، صفحهٔ هفتم در پاسخ به ده تراکنش آخر کارت بانک ملی گفته‌اید:
«بانک ملی در حال حاضر فقط سرویس دریافت موجودی کارت‌های بانک ملی را در اختیار همراه کارت قرار داده است و هنوز اطلاعات ۱۰ تراکنش آخر کارت‌های خود را ارائه نکرده. بنابراین شما فقط می‌توانید موجودی کارت‌های بانک ملی را دریافت نمایید.»

شما گفته‌اید که ‌«می‌توانید موجودی کارت‌های بانک ملی را دریافت نمایید» اما من مدت زیادی هست که توانایی انجام این کار رو ندارم و با پیام «برای بانک ملی فعال نیست» مواجه می‌شم؛ پس این گفته در حال حاضر اشتباه هست.

لطفاً اگر می‌شه توضیحی این‌جا یا در سوالات متداول بدهید که چرا ما نمی‌توانیم به موجودی حساب خودمان در بانک ملی دست‌رسی پیدا کنیم.
با تشکر.

دسترسی به موجودی کارت های بانکی به دلیل برخی ملاحضات قانون مسدود شده است و در حال حاضر تنها دارندگان کارت های بانک آینده می توانند از این قابلیت استفاده نمایند.
از این بابت متاسف هستیم.

نظر بدهید