کارت به کارت بانک صادرات

مشتریان بانک صادرات برای انجام کارت به کارت از طریق اپلیکشن‌های پرداخت با مشکل مواجه هستند. زیرا بانک صادرات دسترسی کارت به کارت از مبدا کارت‌های خود را به هیچ یک از این اپلیکیشن‌ها ارائه نکرده است.

اپلیکیشن «همراه کارت» با بیش از دو میلیون کاربر، برای حل این مشکل دارندگان کارت بانک صادرات خدمتی جدید ارائه کرده است.

کارت به کارت صادرات

 

 

«کارت به شبا» راه حلی برای انتقال وجه از کارت بانک صادرات

شما می‌توانید از «کارت به شبا» استفاده کنید. در این خدمت ویژه، می‌توان از مبدا هر بانکی اعم از بانک صادرات به همه حساب‌ها در شبکه بانکی کشور، پول واریز کرد.

برای این کار کافیست شماره شبا مقصد را داشته باشید. پس از آن با نصب همراه کارت و ورود به قسمت «ارسال پول» و سپس بخش «کارت به شبا»، می‌توانید مبلغ مورد نظر خود را انتقال دهید.

توجه کنید که کافیست فقط یک بار شماره شبا هر مقصد را دریافت کنید و پس از آن می‌توانید این شماره را در همراه کارت ذخیره کنید.

کارت به کارت

همچنین اگر واریز آنی مبلغ برای شما اهمیت دارد، می‌توانید ابتدا همه یا بخشی از مبلغ کارت صادرات خود را از طریق «کارت به شبا» به حساب دیگر خود انتقال دهید. پس از آن می‌توانید به سادگی ار کارت دیگر خود به هر کارتی انتقال وجه کارت به کارت انجام دهید.

کارت به شبا

 

پی نوشت: در حال حاضر امکان کارت به شبا در همراه کارت تا اطلاع ثانوی غیرفعال شده است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک‌های زیر مراجعه کنید:

راهنمای کارت به شبا در همراه کارت

آیا همراه کارت امن است؟

دانلود و نصب همراه کارت

مطالب مرتبط

نظرات (148)

سلام لطفاً انتقال وجه برا بانک صادرات رو زودتر فعال کنید چون خیلی از بازنشستگان حقوقشون رو از این بانک دریافت می‌کنند . با غیر فعال کردن این بانک اپلیکشن رضایت کاربر رو جلب نمیکنه . با تشکر

سلام
بانک صادرات تا کنون خدمات کارت به کارت خود را در اختیار هیچ اپلیکیشنی قرار نداده ولی به زودی این قابلیت توسط همراه کارت ارائه خواهد شد.

من همراه کارت رو فقط به دلیل همین یه خدمت که امکان ارسال پول از مبدا صادرات رو داشت نصب کردم. الان دوباره پاکش کردم. چون همون یه خدمت نود درصد مشکلات مالی منو حل کرده بود.دیگه مجبور نبودم دم به دقیقه برم پای عابربانک وقتمو هدر بدم.
لطفا جسارت منو ببخشیدا ولی بجای حرف که هی میگین به زودی به زودی یه اقدام موثر انجام بدین و امکان ارسال پول از مبدا صادرات رو فعال کنید دوباره.
بابا بخدا ما نیاز داریم به این مورد

سرویس انتقال وجه از کارت به شبا موقتا به درخواست شرکت الکترونیکی پرداخت کارت(شاپرک) غیرفعال شده است.ما در تلاشیم که با ایجاد برخی تغییرات و هماهنگی با شرکت شاپرک این امکان را مجدد فعال نماییم. به محض فعالسازی مجدد اطلاع رسانی مناسبی به کاربران صورت می پذیرد.از صبر شما سپاسگزاریم.

محمد جواد فرهادپور

وقتی نشه از مبدأ صادرات انتقال وجه انجام داد یعنی اپلیکشنتون بدرد نمیخوره،من ک پاکش کردم. یا حق…

نظر بدهید