کارت به کارت بانک آینده

کارت به کارت بانک آینده

سریع‌ترین روش کارت به کارت بانک آینده، استفاده از اپلیکیشن همراه کارت است. نسخه اندروید و ios برنامه همراه کارت را می‌توانید از لینک‌های زیر دانلود کنید:

 

 

نکاتی درباره کارت به کارت بانک آینده

  • سقف روزانه کارت به کارت بانک آینده در همراه کارت 10 میلیون تومان است که این سقف توسط خود بانک تعیین شده است.
  • برای انجام کارت به کارت اینترنتی بانک آینده و سایر بانک‌ها به رمز دوم نیاز دارید که با مراجعه به خودپردازهای بانک آینده موجود در سطح شهر می‌توانید آن را دریافت کنید.
  • کارت به کارت از مبدا کارت هدیه بانک آینده امکان‌پذیر نیست و از این کارت تنها می‌توان در تراکنش‌های خرید استفاده کرد.
  • با نصب اپلیکیشن همراه کارت می‌توانید از مبدا سایر بانک‌های عضو شتاب نیز کارت به کارت کنید.
  • برای افزایش امنیت، بهتر است رمز اول کارت بانکی را در فواصل زمانی کوتاه تغییر دهید و رمز دوم پویا خود را فعال کنید.

امکانات ویژه همراه‌کارت برای دارندگان کارت بانک آینده

اپلیکیشن همراه کارت خدمات ویژه ای را برای صاحبین بانک آینده فرآهم کرده است که در سایر اپلیکیشن‌های مالی ارائه نمی‌شوند. این خدمات عبارتند از:

استعلام موجودی و 10 تراکنش آخر

با استفاده از اپلیکیشن همراه کارت می‌توانید موجودی و 10 تراکنش آخر حساب بانک آینده را به صورت رایگان مشاهده کنید (در سایر اپلیکیشن‌های بانکی برای هر بار استعلام موجودی و 10 تراکنش آخر به ترتیب مبلغ 120 و 240 تومان از حساب شما کسر خواهد شد). از طرفی، استعلام 10 گردش آخر کارت بانک آینده تنها در همراه کارت امکان‌پذیر است.

*لازم به ذکر است امکان دریافت موجودی حساب سایر بانک‌ها نیز در همراه کارت وجود دارد؛ ولی کارمزد انجام این تراکنش 120 تومان است.

کارت به کارت تا سقف 6 میلیون تومان

طبق بخشنامه بانک مرکزی جهت کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، سقف انتقال وجه بانک آینده در همراه کارت 6 میلیون تومان شده است که تنها در این اپلیکیشن تا این حد می‌توانید کارت به کارت کنید. البته این سقف به طور معمول برابر با 3 میلیون تومان در روز است.

مسدودسازی کارت بانک آینده

از دیگر امکانات برنامه همراه کارت برای دارندگان کارت بانک آینده، امکان مسدودسازی یا همان سوزاندن کارت است. زمانی که کارت بانکی شما گم شده یا به سرقت ‌رود، بایستی هرچه سریع‌تر کارت خود را مسدود کنید. به کمک اپلیکیشن همراه کارت بسیار آسان و بدون مراجعه حضوری به شعب بانک می‌توانید کارت خود را بسوزانید.

 

سایر امکانات همراه کارت

علاوه بر مواردی که در بالا به آنها اشاره کردیم، سایر تراکنش‌های زیر را می‌توانید از مبدا بانک آینده انجام دهید:

استعلام و پرداخت قبض

با استفاده از کارت بانک آینده، پرداخت قبوض خدماتی از جمله قبض آب، برق، گاز، تلفن ثابت و موبایل در همراه کارت انجام می‌شود.

خرید شارژ و بسته اینترنت

یکی دیگر از امکانات همراه کارت، خرید شارژ و خرید بسته اینترنت برای سیم‌کارت‌های ایرانسل، همراه اول، رایتل و شاتل موبایل است.

خدمات خودرو

با مراجعه به بخش خدمات خودرو در اپلیکیشن همراه کارت می‌توانید خلافی خودرو، عوارض آزادراهی و جریمه طرح ترافیک را استعلام و پرداخت کنید.

نیکوکاری

همراه کارت این امکان را فرآهم کرده است تا بتوانید به موسسه‌های نیکوکاری مجاز، پرداخت خیریه انجام دهید.

 

روش‌ دیگر کارت به کارت از بانک آینده

عابربانک

با مراجعه به دستگاه‌های عابربانک مربوط به هر کدام از بانک‌های عضو شتاب می‌توانید انتقال کارت به کارت بانک آینده را تا سقف 3 میلیون تومان در یک شبانه‌ روز انجام دهید.

نظرات

دیدگاه خود را اضافه کنید :

نام و ایمیل اختیاری است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *