پرداخت قبض

پرداخت قبض

برای استعلام و مشاهده قبض موردنظر خود بر روی آیکون مربوطه در زیر کلیک کنید:

[bill]

روش‌های استعلام و پرداخت قبض

 

در ادامه قصد داریم روش‌های مختلفی که برای استعلام و پرداخت قبض های مختلف از جمله تلفن، موبایل، آب، برق و گاز وجود دارد را توضیح دهیم.

قبض تلفن ثابت

در اپلیکیشن همراه کارت به آسانی می‌توانید استعلام و پرداخت قبض تلفن ثابت را برای تمامی شهرهای ایران با موبایل خود انجام دهید. علاوه بر این، روش‌های دیگری نیز برای پرداخت قبض تلفن وجود دارد. برای مثال، شما می‌توانید به وبسایت شرکت مخابرات ایران مراجعه کرده یا با تلفن گویای 1818 یا 2000 تماس بگیرید. همچنین، می‌توانید به خودپرداز مراجعه کرده و قبض خود را به صورت حضوری پرداخت کنید.

 

پرداخت قبض موبایل

اگر شما سیم‌کارت دائمی همراه اول یا ایرانسل دارید، برای پرداخت قبض موبایل خود می‌توانید از اپلیکیشن همراه کارت استفاده کنید. برای این منظور، روش‌های دیگری نیز هست که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

 

پرداخت قبض همراه اول

یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای استعلام و پرداخت قبض همراه اول (قبض سیم‌کارت دائمی همراه اول) استفاده از اپلیکیشن‌های پرداخت مانند همراه کارت است که در آن می‌توانید قبض میان‌دوره و پایان‌دوره خود را به سادگی مشاهده و پرداخت کنید.

به علاوه، قبض همراه اول خود را می‌توانید با استفاده از یکی از روش‌های زیر هم مشاهده و پرداخت کنید.

  • سایت همراه اول
  • اپلیکیشن همرا من
  • تماس با شماره 9990
  • شماره گیری کد دستوری #1*
  • از طریق خودپرداز و دستگاه کارت خوان

 

پرداخت قبض ایرانسل

به جز همراه کارت، پرداخت قبض ایرانسل را می‌توانید به روش‌های دیگری نیز انجام دهید؛ از جمله: تماس با شماره گویای 8734، اپلیکیشن ایرانسل من، پرداخت اینترنتی از طریق وبسایت ایرانسل و شماره گیری کد دستوری #7*. شما می‌توانید یکی از روش‌های گفته شده را به دلخواه انتخاب کنید.

 

پرداخت قبض برق

برای استعلام و پرداخت قبض برق تمامی شهرها در همراه کارت، کافی است شناسه قبض خود را وارد کنید. از روش‌های دیگر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

تماس با تلفن گویای 1521، از طریق اینترنت بانک، وبسایت شرکت نیروی توزیع برق یا عبارت #شناسه قبض*1* را به شماره 10001521 پیامک کنید.

 

پرداخت قبض گاز

امکان مشاهده و پرداخت قبض گاز نیز در اپلیکیشن همراه کارت فرآهم شده است. وبسایت شرکت ملی گاز، تلفن گویای 2000، اینترنت بانک و دستگاه‌های خودپرداز، از شیوه‌های دیگر استعلام و پرداخت هستند. همچنین برای صدور پیامکی قبض می‌توانید شماره اشتراک خود را به صورت *1شماره اشتراک به شماره 1000194 ارسال کنید.

 

پرداخت قبض آب

در بخش استعلام و پرداخت قبوض همراه کارت می‌توانید قبض برق خود را هم مشاهده و پرداخت کنید. راه‌های دیگری نیز برای پرداخت قبض آب وجود دارد که می توان به وبسایت شرکت آب و فاضلاب یا استفاده از عابربانک‌های موجود در سطح شهر اشاره کرد.

دیدگاه خود را وارد کنید