پرداخت قبض ایرانسل

پرداخت قبض سیم کارت‌های دائمی ایرانسل چندین روش دارد که در ادامه به انواع روش‌های آن خواهیم پرداخت:

اپلیکیشن‌‌ همراه کارت

امروزه با استفاده از اپلیکیشن‌های پرداخت مثل همراه کارت، به راحتی می‌توان انواع قبوض را پرداخت کرد.

دو راه برای پرداخت به موقع قبض ایرانسل با این اپلیکیشن وجود دارد:

۱-   پرداخت با استفاده از شناسه قبض و شناسه پرداخت

یکی از راه‌های پرداخت قبض، استفاده از شناسه قبض و شناسه پرداخت است. با ورود به گزینه پرداخت قبض و جریمه در صفحه اصلی همراه کارت، نیم صفحه‌ای باز می‌شود که می‌توانید شناسه قبض و پرداخت را در آن وارد کنید و در مرحله بعد با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی، اقدام به پرداخت نمایید.

پرداخت قبض دائمی ایرانسل شناسه قبض و پرداخت

برای دریافت شناسه قبض و شناسه پرداخت سیم‌کارت ایرانسل، می‌توانند شماره موبایل خود را به «۲۱۲۱»، ارسال کنند. همچنین سیم‌کارت‌های ترابرد شده هم می‌توانند با این روش، هر دو شناسه را دریافت کنند.

۲-   خرید شارژ با مبلغ قبض

در این روش پس از استعلام از صورتحساب دوره، می‌توانید با ورود به بخش خرید شارژ در صفحه اصلی همراه کارت و انتخاب اپراتور ایرانسل، شارژی برابر با مبلغ بدهی خود خریده و پرداخت قبض موبایل ایرانسل را از این طریق انجام داد.

پرداخت قبض ایرانسل با خرید شارژ

علاوه بر امکتم پرداخت قبض ایرانسل، سایر تراکنش‌های روزمره بانکی همچون کارت به کارت، پرداخت قبض همراه اول، آب، برق، گاز، تلفن ثابت و خرید شارژ و بسته اینترنت هم در همراه کارت فراهم شده است. اپلیکیشن همراه کارت را می‌توانید از لینک‌های زیر دانلود کنید:

سایر روش‌های پرداخت قبض ایرانسل

تلفن گویا

می‌توانید با شماره گویای «۰۲۱۸۷۳۴» تماس گرفته و با وارد کردن شماره همراه خود، مبلغ قبض دائمی ایرانسل را استعلام و پرداخت نمایید.

کدهای دستوری

یک راه سریع برای با خبر شدن از قبض موبایل ایرانسل، کدهای دستوری (USSD) هستند. برای مثال با استفاده از کد دستوری *۷# پرداخت قبض ایرانسل امکان‌ پذیر است.

اپلیکیشن ایرانسل من

با دانلود و نصب اپلیکیشن ایرانسل من (که توسط اپراتور ایرانسل ارائه شده است)، می‌توانید قبض دائمی ایرانسل را استعلام و پرداخت کنید.

پرداخت اینترنتی قبض ایرانسل

در وبسایت ایرانسل امکان پرداخت قبض خطوط دائمی وجود دارد. سه روش، پرداخت قبض ایرانسل با شماره تلفن همراه، پرداخت با کد شناسه و پرداخت با شناسه قبض و پرداخت در این وبسایت ارائه شده است.

نظرات

دیدگاه خود را اضافه کنید :

نام و ایمیل اختیاری است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *