بهترین اپلیکیشن‌های پرداخت

بهترین اپلیکیشن‌های پرداخت

در این مطلب ۵ مورد از بهترین اپلیکیشن های پرداخت یعنی همراه کارت، آپ، تاپ، ۷۲۴ و سکه را مورد بررسی قرار داده و آنها را از نظر خدمات ارائه شده، ویژگی‌ها و قابلیت‌ها با هم مقایسه می‌کنیم. به‌ این ترتیب شما می‌توانید با توجه به نیاز خود یکی از آنها را انتخاب کرده و با استفاده از اپلیکیشن پرداخت انتخابی خود در زمان و هزینه صرفه‌جویی کنید. با استفاده از این اپلیکیشن‌ها می‌توانید کارهای بانکی و پرداخت‌های روزمره خود مانند کارت به کارت، خرید شارژ و بسته اینترنت، استعلام و پرداخت قبوض مختلف و … را انجام دهید.

برخی از این اپلیکیشن‌ها به جز خدمات پرداخت، خدمات دیگری (مانند رزرو بلیط اتوبوس، قطار و هواپیما در آپ، تاپ و سکه) نیز ارائه می‌دهند و برخی دیگر از اپلیکیشن‌ها تمرکز بیشتری بر روی امکانات پرداخت و دریافت پول دارند (مانند آپشن‌های مختلف کارت به کارت در همراه‌کارت).

۱- همراه کارت

اپلیکیشن پرداخت همراه کارت در سال ۱۳۹۳ توسط شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا و تحت نظر بانک آینده شروع به فعالیت در زمینه پرداخت‌های بانکی کرد. کارت به کارت از مبدأ 31 بانک‌ مطرح کشور با استفاده از این اپلیکیشن انجام می‌شود. امکان شارژ انواع سیم‌کارت‌های اعتباری (شارژ رایتل، همراه اول، ایرانسل و شاتل موبایل) و همچنین خرید بسته اینترنت (بسته‌های اینترنت همراه اول، ایرانسل و …)، دریافت موجودی حساب، استعلام و پرداخت قبض موبایل و سایر قبوض خدماتی (مثلا پرداخت قبض برق، قبض گاز، قبض آب و …)، گزارش اعتبار بانکی، نیکوکاری و همچنین استعلام و پرداخت خلافی خودرو با استفاده از این اپلیکیشن مقدور است.

خدمات خاصی که همراه کارت ارائه می‌دهد در ادامه بررسی می‌شود. ورود به همراه‌کارت با امنیت بالا انجام می‌شود به این شکل که از ۳ طریق ورود شماره پین (گذرواژه)، اسکن چهره و حسگر اثر انگشت شما ملزم به ورود به همراه‌کارت هستید. با استفاده از همراه کارت علاوه بر پرداخت پول می‌توانید از گزینه دریافت پول از دیگران نیز استفاده کنید (از طریق مخاطبین تلفن همراه). وارد کردن اطلاعات کارت مبدا در همراه کارت از طریق اسکن کارت بانکی با دوربین موبایل و بدون نیاز به ورودی دستی اطلاعات صورت می‌گیرد. پس از انجام هر تراکنش، رسید تراکنش به صورت تصویری، نوشتاری و قابل چاپ برای نگهداری در اسناد حسابداری در دسترس قرار می‌گیرد. به هر کاربر یک کیف پول الکترونیکی اختصاص داده شده است که انجام تراکنش‌های خرد مانند خرید شارژ را آسان‌تر می‌کند.

همراه کارت

مزایا:

 • ثبت کارت بانکی از طریق دوربین گوشی
 • امکان کارت به کارت، خرید شارژ و بسته اینترنت مستقیم (بدون نیاز به وارد کردن شماره موبایل و شماره کارت بانکی) ایرانسل، همراه اول، رایتل و … برای مخاطبین گوشی
 • تشخیص شماره کارت، شناسه قبض و شناسه پرداخت از لابه‌لای پیامک دریافتی
 • امنیت بالا
 • تجربه کاربری آسان
 • تشخیص شماره کارت مقصد در زمان کارت به کارت
 • امکان تراکنش‌های خرد مانند خرید شارژ و بسته اینترنت با کیف پول (بدون نیاز به وارد کردن مشخصات کارت بانکی)

معایب:

 • برای استفاده از خدمات درخواست و دریافت پول، شخص مقصد نیز حتما باید همراه کارت داشته باشد.
 • بدون ثبت‌کردن کارت بانکی انجام تراکنش امکان پذیر نیست.
 • امکان دریافت کد شارژ ایرانسل و همراه اول وجود ندارد.

 

 

2- آسان پرداخت (آپ):

شرکت آسان‌پرداخت پرشین (آپ) در اردیبهشت سال ۱۳۸۸ با هدف فعالیت در سیستم پرداخت الکترونیکی تاسیس گردید. هدف این شرکت ساده‌سازی خدمات مربوط به پرداخت الکترونیک بر پایه مقررات ناظر بر ارائه‌دهندگان خدمات پرداخت بانک مرکزی در نظر گرفته شده است. در ابتدا و پیش از طراحی اپلیکیشن آپ، با زدن کد دستوری #۷۳۳* امکان انجام تراکنش‌های پرداخت فراهم بود. در ادامه به اصلی‌ترین امکانات و محدودیت‌های این اپلیکیشن پرداخت الکترونیکی اشاره می‌شود.

با ورود به اپلیکیشن آپ امکانات ارائه ‌شده توسط اپلیکیشن نمایش داده می‌شود. امکاناتی از قبیل انتقال وجه از طریق کارت به کارت، خرید شارژ، خرید بسته‌های اینترنتی (بسته‌های اینترنت همراه اول، ایرانسل، رایتل و اپراتورهای اینترنت خانگی)، پرداخت قبض (پرداخت قبض تلفن همراه، پرداخت قبض برق، آب، گاز) و سایر قبض‌های خدماتی (جریمه خودرو، شهرداری و …) و نیکوکاری با استفاده از این اپلیکیشن انجام می‌شود. کارت به کارت از مبدا 33 بانک و موسسه مالی از طریق آپ قابل انجام است. مزایا و امکانات خاص و دیگری به جز تراکنش‌های بانکی در این اپلیکیشن قابل انجام است که مهمترین آن‌ها در زیر اشاره شده ‌است:

اپلیکیشن آپ

مزایا

 • تله‌پرداز
 • خرید بلیط قطار و هواپیما
 • پرداخت‌های مربوط به ثبت اسناد و املاک و همچنین قوه قضائیه
 • خرید و اجاره املاک
 • خدمات خودرو از جمله امداد خودرو و خدمات پارکینگ و بزرگراه

معایب:

 • امنیت پایین در زمان ورود به اپلیکیشن (عدم دریافت رمز ورود)
 • الزام به وارد کردن اطلاعات کارت مبدا به صورت دستی
 • کند بودن سرعت اپلیکیشن به دلیل زیاد بودن منوهای موجود در صفحه اصلی (مثلا در قسمت خرید و اجاره املاک)

 

3- تاپ:

اپلیکیشن تاپ یکی دیگر از اپلیکیشن‌های پرداخت الکترونیک است که متعلق به شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (تاپ) و وابسته به بانک پارسیان است.

پس از ورود به اپلیکیشن تاپ در صفحه اصلی امکانات مختلفی که اپلیکیشن ارائه می‌دهد، آورده شده ‌است. امکاناتی از قبیل کارت به کارت (از مبدا ۲۷ بانک و موسسه مالی)، پرداخت قبض موبایل و سایر قبوض خدماتی (از جمله جریمه راهنمایی و رانندگی)، شارژ سیم‌کارت تلفن همراه، شارژ بسته‌های اینترنتی، خدمات بیمه، خرید بلیط اتوبوس و نیکوکاری با اپلیکیشن تاپ انجام شدنی است. خدمات خاصی با تاپ قابل انجام است که می‌توان آنها را جزو مزیت‌های این اپلیکیشن در نظر گرفت:

اپلیکیشن تاپ

مزایا

 • سرویس‌های مربوط به کارت بانک پارسیان
 • باشگاه مشتریان تاپ
 • خرید طرح ترافیک
 • خرید ورودی اماکن گردشگری

معایب:

 • عدم آموزش امکانات مختلف اپلیکیشن از طریق سایت تاپ
 • الزام به وارد کردن اطلاعات کارت مبدا به صورت دستی
 • عدم دریافت شناسه شخصی (رمز ورود، اثر انگشت و …) در هنگام ورود به اپلیکیشن
 • پایین بودن سرعت پردازش در قسمت‌های مربوط به باشگاه مشتریان تاپ که منجر به پایین آمدن سرعت کلی در اپلیکیشن شده ‌است.
 • محدودیت انتقال وجه از مبدا برخی بانک‌های کشور

 

4- ۷۲۴

اپلیکیشن ۷۲۴ توسط شرکت پرداخت الکترونیک سامان اولین بار در سال ۱۳۸۹ به بازار ارائه شد. در ابتدا فعالیت ۷۲۴ از طریق کد دستوری #۷۲۴* و ثبت‌نام در سایت بود. در مرحله بعد و تا سال ۱۳۹۳ اپلیکیشن اندرویدی سه سوت وارد بازار شد و پس از آن و تا کنون اپلیکیشن پرداخت اینترنتی ۷۲۴ ارائه گردید.

با ورود به اپلیکیشن ۷۲۴ امکانات گوناگونی در دسترس قرار می‌گیرد. امکاناتی مانند کارت به کارت از مبدا 24 بانک و موسسه عضو شتاب، خرید شارژ سیم‌کارت و اینترنت همراه، استعلام و پرداخت قبض موبایل و سایر قبوض (پرداخت قبض گاز، برق، آب و حق بیمه تامین اجتماعی) و همچنین نیکوکاری از طریق منوی احسان. یکی از امکانات اپلیکیشن ۷۲۴، کیف پول الکترونیکی است که می‌توان برای شارژ مستقیم ایرانسل، همراه اول و رایتل از آن استفاده کرد.

اپلیکیشن 724

مزایا

 • خدمات بیمه سامان
 • شارژ تپسی

معایب:

 • نبود رمز ورود برای وارد شدن به اپلیکیشن
 • الزام به وارد کردن اطلاعات کارت مبدا به صورت دستی
 • عدم ارائه رسید نوشتاری و چاپی در انتهای عملیات تراکنش
 • نبود امکان تراکنش از مبدا برخی بانک‌های کشور
 • پایین بودن سرعت اپلیکیشن در ورود به قسمت‌های گرافیکی از جمله ۷۲۴ پلاس

 

۵- سکه

با استفاده از اپلیکیشن سکه (سامانه کیف همراه) محصول شرکت به پرداخت ملت و وابسته به بانک ملت، اینترنتی و از طریق موبایل می‌توانید تراکنش‌های مالی انجام دهید. سکه امکان انجام تراکنش کارت به کارت از مبدا 28 بانک و موسسه عضو شتاب را مهیا کرده است. امکانات دیگری از قبیل پرداخت قبض تلفن و سایر قبوض خدماتی، خرید شارژ ایرانسل، همراه اول و …، بسته‌های اینترنت همراه، پرداخت مربوط به تامین اجتماعی، جریمه خوردو، خرید بلیط قطار و هواپیما و همچنین خدمات بیمه‌ای با این اپلیکیشن قابل انجام است. از امکانات خاص اپلیکیشن سکه می‌توان به امکان رزرو کردن هتل در داخل و خارج کشور، پرداخت تسهیلات بانک ملت و پرداخت با NFC (با داشتن کارت بانک ملت و گوشی با قابلیت NFC) اشاره کرد.

اپلیکیشن سکه

مزایا

 • رزرو کردن هتل در داخل و خارج کشور
 • پرداخت تسهیلات بانک ملت و پرداخت با NFC
 • خرید لوازم سوپرمارکتی

معایب:

 • ورود به اپلیکیشن بدون نیاز به وارد کردن رمز ورود (امنیت پایین ورود)
 • الزام به وارد کردن اطلاعات کارت مبدا به صورت دستی
 • وجود نداشتن امکان انجام تراکنش از مبدا برخی بانک‌ها
دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 95 دیدگاه
 1. سلام، وقتی مشکل به اصطلاح نرم افزاری حل نشده شما نباید هیچ نسخه ای ارائه بدید، نمیشه که شما اندروید رو ارائه بدید با گذشته حداقل دو هفته نتونید مشکل نرم افزاری آی او اس رو حل کنید اونم فقط وب اپ ، چطور پس اگر در اناردونی یا برنامه های دیگه رجیستر انجام بدیم و متحمل هزینه بشیم میتونیم از همراه کارت استفاده کنیم!!! مطمئنا خیلی از کسانی که با نسخه شما راحت ارتباط برقرار میکردن منتظر حل شدن مشکل فنی مختص وب اپ صبر نمیکنند، از اپ دیگه استفاده میکنند، فقط شما متضرر میشید.

  1. ضمن عذرخواهی از شما دوست عزیز، به علت مشکل پیش اومده، در حال حاضر تیم فنی درحال بررسی و برطرف کردن مشکل هستند و بعد از رفع مشکل اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 2. سلام، حدود بیست دقیقه پیش پیام اومد که مشکل ورود به اپلیکیشن برطرف شده اما من هنوز نمیتونم حتی نسخه ای او اسش رو نصب کنم رو گوشی. میشه لطفا راهنمایی کنین؟

  1. ضمن عذرخواهی از شما دوست عزیز، به علت مشکل پیش اومده، در حال حاضر تیم فنی درحال بررسی و برطرف کردن مشکل هستند و بعد از رفع مشکل اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 3. سلام. ببخشین من نسخه آیفون همراه کارت رو گرفتم ولی indtall نمیشه میزنه بعدا تلاش کنین حالا باید چیکار کنم؟؟؟؟

  1. ضمن عذرخواهی از شما دوست عزیز، به علت مشکل پیش اومده، در حال حاضر تیم فنی درحال بررسی و برطرف کردن مشکل هستند و بعد از رفع مشکل اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 4. سلام همراه کارت برای نسخه ی ای او اس چرا بالا نمیاد قطع شده پاکش کردم فکر کردم شاید درست بشه الان اصلا نمیشه حتی نصبشم کرد

  1. ضمن عذرخواهی از شما دوست عزیز، به علت مشکل پیش اومده، در حال حاضر تیم فنی درحال بررسی و برطرف کردن مشکل هستند و بعد از رفع مشکل اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 5. سلام و عرض ادب همراه کارت من اصلا کار نمیکنه
  من هم دوباره نصبش کردم ولی اصلا نصب هم نمیشه برای نسخه iOS
  باید چکار کنم؟

 6. سلام همراه کارت من از دیشب غیر فعال شد و دیگه حتی اینستال هم نمیشه

  گوشی آیفون هست

 7. چند وقتی نمیشه کارت به کارت کرد تمام مراحلو انجام دادم وقتی میخوام انتقالو انجام بدم میزنه سرویسه درخواست شده پشتیبانی نمیشود.

 8. سلام خسته نباشین
  چرا هنگام دریافت موجودی پیام :
  قرمز رنگ و ……از رمز پویای معتبر استفاده کنید دریافت میکنم
  انتقال میتونم بدم ولی موجودی نمیده لطفا راهنمایی کنید
  سپاس

 9. سلام خداقوت
  من خیلی وقته از همراه بانک استفاده میکردم ولی امروز که میزنم امکان کارت به کارت وجه و نمیده و خطا میزنه! مشکل همه گانیه یا فقط برای بنده اینطور شده؟!

  1. سلام چه خطایی میگیرید؟لطفا متن خطارو برامون بنویسید.

 10. سلام کیف پول رو نمیتوانم شرط کنم چون قسمت افزایش کیف پول تیره شده یا به عبارتی غیر فههال شده

 11. این قضیه که نمیشه از کارت دیگری تراکنش رو انجام داد مشکلات زیادی رو هم در کنتر بحث امنیت بوجود آورده…بطور مثال میخوام کارهای بانکی پدرمو که سنشون بالاست و توانایی استفاده از اپلیکیشن رو ندارن واسشون انجام بدم اما متاسفانه با اینکه درهرصورت رمز پویا به گوشی خودشون پیامک میشه و بدون وجود موبایل خودشون نمیتونیم تراکنش رو انجام بدیم بازهم مجبوریم از ابتدا ثبت کارت رو انجام بدیم در این اپ ها و در حقیقت نمیشه کار رو انجام داد…بحث نصب برنامه رو گوشی خودشون هم بدلیل گاها نداشتن گوشی مناسب یا نداشتن نت و از همه مهمتر خیلی مواقع ایشون درخواست تراکنشی رو در لحظه دارن که خب اکثر مواقع در کنارشون نیستیم و دسترسی به گوشیشون وجود نداره….بهرحال اینم نوعی مشکل هست که برای من بوجود اومده

  1. بله درسته ولی کاربرگرامی، این قانون به دستور پلیس فتا برای تمامی اپلیکیشن های پرداخت با هدف افزایش امنیت شما، در تراکنش های کارت به کارت لحاظ شده است و همراه کارت امکان تغییر آن را ندارد.فقط باید کد ملی صاحب کارت مبدا با کد ملی مالک سیم کارت یکسان باشد، در صورت عدم تطابق تراکنش مورد نظر انجام نمی شود.

   1. استاد حالتون خوبه؟؟؟اصلا سایت و صفحه اول بانک یا برنامه بالا نمی آید . نام صاحب سیم کارت و شماره کارت چیه. شما می فرمایین؟برای من همه اش برابر و به نام خودم هست و اس ام اس های رمز پویاش هم به یه سیم کارت و اونم به نام خودم هست هر چی بگی به نام خودم هست تو ایران بودم کارت هامو توی شاهپرک تک تک اهراز هویت کردم! ولی اصلا از بیخ زدن. نه سایت بانکی نه هیچ برنامه بانکی بالا نمی آید و حتی پرنا خود بانک مسکن می گفتن‌. برای خارج از کشور طراحی شده!لطفا دلیل های واحی نیاورید اگر گفته شده کلا مسدود شود . نگویید شما نامتون با صاحب سیم کارت وووو برابر نیست . از من کامل تر ممکن نیست. تازه کارت هامو‌ بردم عوض کردم اعتبار ۶ ساله برام صادر کردن!کلی کار بانکی دارم . نمی دونم باید چه کار کنم

    1. دوست عزیز امکان استفاده از همراه کارت در خارج از ایران وجود ندارد.

 12. سلام من خارج از کشور هستم هر اپلیکیشنی که نصب میکنم اینجا کار نمیکنه لطفا منو راهنمایی کنید رمز عبور و نام کاربری بانکم رو فراموش کردم و نمیتونم با نرم افزارش کارت به کارت کنم خیلی ممنونم

  1. سلام دوست عزیز، امکان استفاده از همراه کارت در خارج از ایران امکان پذیر نیست مگر اینکه در ایران فعال کرده باشبد.

 13. سلام یه سوال می تونم همسرم با کارت من کارت به کارت کنه راهی هست؟

  1. سلام کاربرگرامی، این قانون به دستور پلیس فتا برای تمامی اپلیکیشن های پرداخت با هدف افزایش امنیت شما، در تراکنش های کارت به کارت لحاظ شده است و همراه کارت امکان تغییر آن را ندارد.فقط باید کد ملی صاحب کارت مبدا با کد ملی مالک سیم کارت یکسان باشد، در صورت عدم تطابق تراکنش مورد نظر انجام نمی شود.

 14. سلام چجوری میشه از همراه بانک مبلغ بیش از ۱۰۰ تومن انتقال داد؟

  1. سلام دوست عزیز، در برخی از بانک ها برای انتقال مبالغ کمتر از 100 هزار تومان هم رمز دوم و هم رمز پویا کارایی دارد ولی انتقال مبالغ بیش تر از 100 هزار تومان فقط رمز پویا کارایی دارد.

  1. سلام اختلال موقتی هست لطفا زمان دیگری مجددا امتحان کنید .

 15. سلامم خسته نباشین کدوم برنامه بانک خوبه نصب کنم چون من هر برنامه که نصب کردم پایین ترین مبلغ میشه واریز کرد بیشتر از ۱۰۰تومن نمیشه؟

  1. دوست عزیز، در برخی از بانک ها برای انتقال مبالغ کمتر از 100 هزار تومان هم رمز دوم و هم رمز پویا کارایی دارد ولی انتقال مبالغ بیش تر از 100 هزار تومان فقط رمز پویا کارایی دارد.

 16. سلاام
  اکثر اپلیکیشنها جهت نصب مبلغی هم سود پرداخت میکنه در صورتی که همراه کارت برای هر جابجایی یا انتقال پولی مبلغ 600 تومان از دارنده حساب کسر میکنه که بنظر من اینکار درست نیست

  1. سلام دریافت کارمزد براساس مقررات بانک مرکزی بوده و همراه کارت نقشی در آن ندارد.

 17. سلام من قبلا همراه بانک داشتم ولی پاک کردم الان دانلودکردم نمیتونم باهاش کارکنم میگه قبلا ثبت شده چکارکنم

  1. سلام لطفاً جهت رفع مشکل با مرکز پاسخگویی همراه کارت (02191020009) تماس بگیرید.

 18. سلام خسته نباشین چرا در اپلیکیشن همراه کارت چرا کارت مقصد رو ذخیره نمیکنه، هر بارباید کارت مقصد رو وارد کنیم، گوشی بنده آیفون هستش

  1. سلام این امکان وجود دارد جهت راهنمایی با مرکز پاسخگویی همراه کارت (02191020009) تماس بگیرید.

 19. سلام همراه کارت سیستم عامل ios غیر فعال شده.. لطفا رسیدگی کنید. تو رو خدا ننویسید لطفا با مراکز پاسخگویی تماس بگیرید. یعنی یکی اونجا نیستش که بدونه برای ios از کار افتاده؟؟ حتما ما باید بگیم تا رسیدگی شه؟

  1. سلام. ضمن عرض عذرخواهی، متاسفانه به دلیل محدودیتی که از سمت شرکت اپل‌ ایجاد شده، در حال حاضر استفاده از نسخه آیفون امکان‌پذیر نیست. از صبوری‌تون صمیمانه ممنونیم و در تلاش هستیم تا در سریع‌ترین زمان ممکن این مشکل رو برطرف کنیم.

 20. من قبلا همراه کارت استفاده میکردم و الان بعد از چند وقت که دوباره فعالش کردم کارتهای ثبت شده را نشان نمیده و موقع ثبت مجدد پیام میده که قبلا ثبت شده.

  1. کاربرگرامی، لطفا برید تو تنظیمات گوشی، همراه کارت رو انتخاب کنید، clear cache کنید و بعد clear data . سپس وارد همراه کارت شوید و مجددا امتحان کنید در صورت برطرف نشدن مشکل با شماره ما که در قسمت اطلاعات توسعه دهنده قرار دارد، تماس بگیرید و ما را در جریان جزییات قرار دهید.

 21. سلام من گوشي آيفن دارم قبلاً همراه كارت نصب كردم خيلي عالي بود امااز تاريخ ١٠آذرماه كار نمي كنه مجبور شدم پاك كردم حالا هر كاري ميكنم نصب نميشه لطفاً راهنمايي كنيد باتشكر

  1. سلام کاربر گرامی، برای رفع مشکل پیش آمده به اطلاعات بیشتری نیاز داریم. لطفا در صورت امکان با مرکزپاسخگویی همراه کارت (02191020009 ) تماس بگیرید و این اطلاعات را در اختیار ما قرار دهید.

   1. سلام…چرا همراه کارت روی هیچ سیستمی ۱ هفته است کار نمیکنه؟ نه ios نه android

 22. سلام من گوشيم ايفون هست
  نميتونم برنامه تون رو دانلود كنم

  1. سلام مجددا امتحان کنید، در صورت برطرف نشدن لطفاً با مرکز پاسخگویی همراه کارت (02191020009) تماس بگیرید.

  1. همراه کارت متعلق به شرکت تجارت الکترونیک ارتباط فردا بوده که پرداخت یار مورد تایید بانک مرکزی است و تمام استانداردهای امنیتی در توسعه این نرم افزار لحاظ شده است.

 23. من قبلا با کارت مادرم کارهای پرداختشو انجام میدادم ولی جدیدا دیگه نمیشه علت چیه؟

  1. کاربرگرامی، این قانون به دستور پلیس فتا برای تمامی اپلیکیشن های پرداخت با هدف افزایش امنیت شما، در تراکنش های کارت به کارت لحاظ شده است و همراه کارت امکان تغییر آن را ندارد.فقط باید کد ملی صاحب کارت مبدا با کد ملی مالک سیم کارت یکسان باشد، در صورت عدم تطابق تراکنش مورد نظر انجام نمی شود.

 24. سلام
  کدام اپلیکیشین ها رمز ورود میخو اهد .و در نتبجه امنیت آن بالاست

  1. سلام برای ورود به اپلیکیشن همراه کارت نیاز به رمز ورود هست، همچنین همراه کارت متعلق به شرکت تجارت الکترونیک ارتباط فردا بوده که پرداخت یار مورد تایید بانک مرکزی است و تمام استانداردهای امنیتی در توسعه این نرم افزار لحاظ شده است.

 25. کافیست یکبار دراسنپ دسترسی به آپ را فعال کنید تا به صورت اجباری به کیف پولتان دسترسی داشته باشد وبه هیچ عنوان قابلیت بازگشت به حالت قبل وجود ندارد حتی با تماس به پشتیبانی آپ هم آنها می گویند کاری نمی شود کرد چون یکبار فعال کرده اید!! در همراه کارت کار بسیار روان‌تر و راحت تر انجام می شود و به هیچ جایی اجازه دسترسی به کیف پول را نمی دهد که آرامش بخش است

 26. درود. از اینکه این اطلاعات مفید برای آگاهی نشر کردید بسیار سپاسگزارم. من اخبار و اطلاعات آی تی را دنبال می‌کنم اما در همه جا نوعی آشفتگی وجود دارد که متاسفانه برای رفع آن هیچگونه تلاشی صورت نمی گیرد بیشتر دنبال نام آوری هستند تا نان آوری اول با تأسیس شرکت و سایت و اپلیکیشن چند روزی تبلیغات و آگهی و بعدش سرد و بی حالی و سر از ناکجاآباد در آوردند آن خدمات واقعی دلچسب امیدوار کننده در هیچ اپلیکیشن ایرانی ندیدم…..

 27. سلام کارتون 20 بیسته دستتون دردنکنه اول اولید. باتشکر مسئله گویان ازخراسان رضوی شهرستان نیشابور

  1. همراه کارت متعلق به شرکت تجارت الکترونیک ارتباط فردا بوده که پرداخت یار مورد تایید بانک مرکزی است و تمام استانداردهای امنیتی در توسعه این نرم افزار لحاظ شده است.

 28. سقف کارت به کارت بانک پاسارگاد را در این آپ بالا ببرید والا استفاده از آن دچار مشکل میشود و مشتریان استقبالی نمیکنند

  1. سقف کارت به کارت، توسط بانک‌ها تعیین می‌شود و متاسفانه همراه کارت امکان تغییر آن را ندارد.

 29. با سلام
  من خارج از کشور زندگی میکنم ولی متاسفانه جدیدا نمیتونم از همراه کارت استفاده کنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  1. سلام طبق دستورالعمل پلیس فتا، دسترسی خارج از کشور مجاز نمی باشد و در اپلیکیشین هایی که محدودیت اعمال نکرده اند، تخلف محسوب می شود.

  1. سلام. از اکثر این اپلیکیشن ها میتونید از کارت بانک ملی انتقال وجه داشته باشین از جمله همراه کارت.

 30. چرا هیچ کاری نمیشه با این نرم افزار کرد. همه نسخه هاشم امتحان کردم. خرابه

  1. سلام. لطفا با پشتیبانی (۰۲۱۲۷۶۶۳۳۲۰) تماس بگیرید

 31. عرض سلام و خداقوت
  با کدام اپلیکیشن میتوان از کارت شتابی به بانک مهر اقتصاد کارت به کارت کرد؟
  متشکرم

  1. سلام
   شما در همراه کارت می‌توانید از مبدأ کلیه بانک‌ها و مؤسسات همکار با همراه کارت به مقصد تمامی بانک‌ها و مؤسسات عضو شتاب انتقال وجه کارت به کارت انجام دهید. بانک مهر اقتصاد به دلیل آنکه عضو شبکه شتاب نیست، تنها می‌توانید از مبدأ کارت‌های بانک مهر اقتصاد به مقصد کارت‌های همین بانک انتقال وجه کارت به کارت انجام دهید.

 32. برنامه آپ رو روى گوشى ام به تازگى نصب کردم ولى وقتى میخوام کارت به کارت انجام بدم اصلا باز نمیشه واسم چرا؟

  1. سلام
   لطفا موضوع را با پشتیبانی اپلیکیشن مربوطه پیگیری بفرمایید.

  2. سلام… با توجه به اندروید گوشیت نسخه مربوطه رو نصب کن واگرنه آپ به خودی خود هیچ مشکلی نداره و سرعت عملش نسبت به بقیه اپلیکیشن ها بیشتره!

  3. سلام
   گوشی شما اندروید هست یا ios?
   اگر ios بود نسخه رو ب ۱۱٫۳٫۰ ارتقا بدین

 33. سلام از وقتی که آخرین بروز رسانی رو کردم دیگه باز نمیشه پیغام میده گوشی شما روت شده تا نسخه قبل مشکل نداشتم علت و راه حل چیه ممنون.

  1. براساس سیاست های همراه کارت و نهادهای نظارتی، سرویس دهی به دستگاه هایی که امنیت کاربران را تهدید می نمایند محدود شده است. دستگاه های روت شده نیز یکی از این موارد هستند.
   در صورتی که دستگاه شما روت شده نیست و با این خطا مواجه می شوید با پشتیبانی (۰۲۱۲۷۶۶۳۳۲۰) تماس بگیرید.

 34. سلام گوشی بنده نسخه اندروید ۴٫۴٫۲ هستش تا قبل آخرین بروزرسانی بدون مشکل بود اما بعد بروزرسانی جدید نرم‌افزار باز نمیشه و پیغام نیاز به روت میده علت چیه…

  1. براساس سیاست های همراه کارت و نهادهای نظارتی، سرویس دهی به دستگاه هایی که امنیت کاربران را تهدید می نمایند محدود شده است. دستگاه های روت شده نیز یکی از این موارد هستند.
   در صورتی که دستگاه شما روت شده نیست و با این خطا مواجه می شوید با پشتیبانی (۰۲۱۲۷۶۶۳۳۲۰) تماس بگیرید.

 35. انتقال پول از طریق اپ به مبلغ سه میلیون یکجا انکان پذیر نیست و سه بار هربار یک میلیون تومان باید بزنیم و سه بار کارمزد کم میشود و این کلاهبرداری بیش نیست

  1. با سلام! سقف انتقال وجه از سمت بانک مبدا ایجاد شده است. برای مبالغ بیشتر می توانید از سیستم کارت به شبا استفاده نمایید.

 36. نرم افزاری برای کارتهایی غیر از ملت برای پرداخت بوسیله NFCهست؟

  1. باسلام
   نرم افزارهایی هستند که این زیرساخت استفاده می نمایند. از جمله: سکه و بانک شهر و …

  1. با سلام
   بانک کشاورزی از همکاران همراه کارت هستند.
   از مبدا اکثر بانک ها به مقصد تمامی بانک های عضو شتاب می توانید پول کارت به کارت نمایید. بانک هایی که از مبدا آن ها می توانید پول کارت به کارت کنید نیز در بخش “درباره > سازمان های همکار” قابل مشاهده می باشند.
   http://hamrahcard.ir// بانک‌های-همکار-همراه-کارت/

 37. چگونه از دفتر تلفن از افراد تقاضای پول کنم

  1. وارد قسمت «درخواست پول» شوید.
   آیکون آدمک را لمس نمایید.
   مخاطبی که قصد درخواست پول از وی را دارید انتخاب کنید.

  2. ابلکیشن همراه کارت بسیارعالی امن سریع وکارهای بانکی روخیلی خوب آسان کرده??????

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *