راهنمای منوی تنظیمات در همراه کارت

گزینه‌های مربوط به تنظیمات کاربری از طریق تب «تنظیمات» در دسترس قرار داده شده است. هر کدام از گزینه‌ها در ادامه توضیح داده شده است.

 

منوی تنظیمات در همراه کارت

 

۱- نسخه همراه کارت شما

با ورود به این بخش، نسخه فعلی همراه کارت و امکانات آخرین نسخه دیده می­‌شود. همچنین اگر نسخه جدیدی منتشر شده باشد، از این طریق به شما اطلاع داده خواهد شد و می‌­توانید آن را دانلود کنید:

 

نسخه جدید همراه کارت

 

۲- ویرایش پروفایل:

این قسمت مربوط به وارد کردن اطلاعات شخصی و شماره شبای شما (برای دریافت پول) است. برای ثبت یا ویرایش اطلاعات، می‌توانید اصلاحات مدنظر را انجام داده و در نهایت گزینه «ثبت» را لمس کنید. همچنین از طریق این منو می‌توانید عکس پروفایل انتخاب کنید:

 

ویرایش پروفایل همراه کارت

 

۳- تنظیمات کارت‌ها و پرداخت‌ها

با ورود به این بخش می‌توانید کارت‌ها و پرداخت‌های خود را مدیریت نمایید.

 

مشخصات کارت‌ها و پرداخت‌ها

 

این بخش شامل ۵ گزینه است:

کارت‌ها: لیست کارت‌های شما در اینجا دیده می­‌شود. با لمس هر کدام از کارت‌ها، می‌توانید کارت انتخاب شده را ویرایش، حذف و یا به عنوان کارت پیش‌فرض برای دریافت پول معرفی کنید. همچنین با لمس علامت (+) می‌توانید کارت‌های جدید خود را به همراه کارت اضافه کنید.

 

تنضیمات مربوط به کارت در همراه کارت

 

پرداخت‌های پرکاربرد: در این قسمت لیست شماره کارت‌ها و شماره شباهایی که برای آنها پول واریز کرده اید نمایش داده شده است. قبض‌های پرداخت شده و شارژهای پرکاربرد خریداری شده نیز در این قسمت دیده می­شود. با لمس هرکدام از موارد موجود در لیست، امکان حذف یا ویرایش گزینه انتخاب شده وجود دارد. با استفاده از (+) پایین صفحه، می‌توانید شماره کارت و شبای مقصد جدید و همچنین مبالغ شارژ جدید را به لیست خود اضافه کنید. امکان جستجو در لیست پرداخت‌های پرکاربرد نیز با لمس قسمت «جستجو» وجود دارد.

 

شماره کارت و شماره شبا همراه کارت

 

شارژهای پر کاربرد همراه کارت

 

مرتب سازی کارت‌های مقصد: امکان مرتب سازی کارت‌های مقصد به دو صورت وجود دارد. در حالت مرتب سازی «بر اساس پرکاربردترین‌ها»، لیست کارت‌های مقصد بر اساس بیشترین تعداد تراکنش در لیست قرار می‌گیرد. در حالت «دستی» می‌توانید کارت‌ها و شماره شباهای موجود را به صورت دلخواه مرتب نمایید.

 

مرتب سازی کارت ها در همراه کارت

 

مرتب‌سازی شباهای مقصد: این قسمت کاملا مشابه مرتب‌سازی کارت‌های مقصد است.

تقویم پرداخت‌ها: در این قسمت تقویم سالانه نشان داده می‌شود. با لمس هر روز و با انتخاب گزینه (+) می‌توانید رویدادهای مالی خود (پرداخت قسط بانکی، قبوض و …) را در تقویم همراه کارت ذخیره کنید. همراه کارت در زمان مقرر رویدادهای مالی ثبت شده را به شما یادآوری می‌کند.

 

تقویم رویدادها در همراه کارت

 

ثبت رویداد در تقویم

 

۴- تنظیمات اپلیکیشن:

این قسمت شامل تنظیمات مربوط به اپلیکیشن است که در ادامه بررسی می‌شود:

 

تنظیمات مربوط به همراه کارت

 

تغییر رمز: رمز ورود به همراه کارت را می‌توانید در این قسمت تغییر دهید. کافیست رمز عبور فعلی خود را وارد کنید و در ادامه رمز عبور جدید را به اپلیکیشن معرفی کنید (رمز جدید را دو بار باید وارد کنید).

 

تغییر رمز ورود به همراه کارت

 

تعیین زمان قفل شدن صفحه موبایل: در این بخش می‌توان یکی از دو حالت «قفل آنی» و «قفل بعد از یک دقیقه» را برای قفل شدن صفحه همراه کارت انتخاب کرد. در حالت «قفل آنی» پس از هربار خروج از همراه کارت، اپلیکیشن قفل می‌شود و برای ورود مجددا باید رمز عبور وارد شود. اگر «قفل بعد از یک دقیقه» فعال باشد، تا یک دقیقه بعد از خروج از اپلیکیشن، می‌توانید بدون رمز وارد همراه کارت شوید.

 

تنظیمات رمز در همراه کارت

 

حسگر اثر انگشت: گوشی‌های مجهز به سیستم شناساگر اثر انگشت، می‌­توان به جای وارد کردن رمز، از طریق اسکن اثر انگشت وارد همراه کارت شد. برای این کار کافیست این گزینه را فعال کنید.

صدای همراه کارت: انجام موفق یا ناموفق تراکنش، اعلان‌های ارسالی و بسیاری دیگر از عملیاتی که در همراه کارت صورت می‌گیرد، با ایجاد صداهایی همراه است. در این بخش از تنظیمات شما می‌توانید این صداها را فعال یا غیرفعال کنید.

 

حسگر اثر انگشت در همراه کارت

 

دستگاه‌های فعال: شما می‌­توانید به طور هم زمان با چند گوشی موبایل وارد حساب کاربری همراه کارت خود شوید. در اینجا می‌­توانید دستگاه‌­های فعال را ببینید و در صورت تمایل هر کدام را غیرفعال کنید:

 

دستگاه های فعال در همراه کارت

 

زبان: همراه کارت در حال حاضر از زبان‌های «فارسی» و «ترکی» پشتیبانی می‌کند. از طریق این منو می‌توانید زبان دلخواه خود را انتخاب کنید:

 

۵- دعوت از دوستان:

با لمس این گزینه نیم‌پنجره مربوط به «کد معرف شما» و اشتراک‌گذاری آن باز می‌شود. از این طریق می‌توانید دوستان خود را به اپلیکیشن همراه کارت دعوت کنید. اطلاعات بیشتر در این باره را اینجا بخوانید.

 

دعوت از دوستان در همراه کارت

۶- پیشنهاد و انتقاد:

این بخش برای ارتباط بین کاربران و بخش پشتیبانی اپلیکیشن همراه کارت در نظر گرفته شده است. با لمس این گزینه می‌توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را تایپ کرده و گزینه «ارسال» را لمس کنید.

 

پیشنهاد و انتقاد در همراه کارت

۷- درباره ما:

در این بخش اطلاعاتی درباره سازندگان و سازمان‌های همکار اپلیکیشن همراه کارت نوشته شده است. همچنین در بخش «راهنما» توضیحاتی درباره خدمات مختلف ارائه شده در همراه کارت، به مخاطبین عرضه شده است.

 

سازندگان و راهنمای همراه کارت

 

۸- خروج از حساب کاربری:

با لمس این گزینه از حساب کاربری خود خارج می‌شوید. برای ورود مجدد باید کد فعالسازی دریافت شده از طریق پیامک را وارد نمایید.

 

خروج از حساب کاربری در همراه کارت

نظرات

دیدگاه خود را اضافه کنید :

نام و ایمیل اختیاری است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *