راهنمای خرید شارژ در همراه کارت

شما می‌توانید از طریق همراه کارت به سادگی برای خود یا هر فرد دیگری شارژ تهیه کنید. خرید شارژ اپراتورهای اصلی در همراه کارت امکان‌پذیر است:

برای خرید شارژ کافیست مراحل زیر را طی کنید.

۱.در صفحه‌ی اصلی همراه کارت گزینه «خرید شارژ» را انتخاب کنید.

 

۲.در صفحه‌ی خرید شارژ، کافیست شماره‌ای که می‌خواهید برای آن شارژ خریداری کنید، اپراتور مورد نظر و مبلغ شارژ را انتخاب کنید (امکان خرید شارژ ایرانسل، شارژ همراه اول، شارژ رایتل و شارژ شاتل موبایل تا کنون فراهم شده است).

 

  • در تصویر بالا به صورت پیش‌فرض، شماره شما یا شماره‌ای که آخرین بار برای آن شارژ خریده‌اید وجود دارد. در صورتی که شماره موجود را لمس کنید، می‌توانید شماره جدید را به سادگی از لیست مخاطبان خود (آیکون آدمک) و یا لیست شارژهای خریداری شده پیشین (آیکون لیست) انتخاب کنید.
  • اپراتور موبایل به صورت خودکار تشخیص داده می‌شود، توجه داشته باشید، اگر ترابرد کرده‌اید، اپراتور خود را به درستی انتخاب کنید.
  • با لمس قسمت مبلغ شارژ، می‌توانید شارژ مورد نظر خود را از لیست انتخاب کنید و یا با وارد کردن مبلغ به صورت دستی، شارژی با مبلغ دلخواه خریداری نمایید.
  • پس از ورود اطلاعات شارژ، دکمه «ادامه» را لمس کنید.

 

۳.در ادامه صفحه‌ی «تایید پرداخت» به شما نمایش داده می‌شود. در صورت صحت اطلاعات، دکمه «ادامه» را انتخاب کنید.

 

۴. در صفحه‌ی بعد، کارتی که قصد خرید شارژ از آن را دارید، در قسمت بالای صفحه نمایش داده می‌شود. در صورت تمایل می‌توانید کارت خود را تغییر دهید. با ورود رمز کارت و CVV2 (عدد سه یا چهار رقمی درج شده بر روی کارت) و سپس لمس دکمه «تایید»، خرید شارژ انجام می‌شود.

 

۵. در انتها رسید خرید شارژ به شما نمایش داده می‌شود.

 

* دقت کنید که در اپلیکیشن‌های پرداخت از جمله همراه کارت تنها امکان خرید شارژ مستقیم شارژ تلفن همراه ممکن است و امکان دریافت کد شارژ وجود ندارد.

مطالب مرتبط

نظرات (2)

خرید شارژانجام شده اما خط تلفنم شارڗ نشده نمیدونم چکارکنم شماره پشتیبانی هم ندارم

با سلام و تشکر از پیام شما! لطفا با پشتیبانی (۰۲۱۲۷۶۶۳۳۲۰) تماس بگیرید.

نظر بدهید