راهنمای کارت به کارت در همراه کارت

کارت به کارت در همراه کارت بسیار ساده و سریع است.  علاوه بر کارت به کارت عادی، این قابلیت نیز وجود دارد که بدون داشتن شماره کارت مقصد کارت به کارت کرد. برای این کار کافیست فرد مورد نظر را از مخاطبین گوشی انتخاب کنید.

 

راهنمای انتقال وجه کارت به کارت به صورت مرحله به مرحله به شرح زیر است:
  • در صفحه اصلی همراه کارت، کارت مبدا (کارتی که قصد جابجایی پول از آن را دارید) را با گردش در میان کارت‌های خود انتخاب کنید. سپس گزینه ارسال پول را لمس کنید.

ارسال پول امن

کارت به کارت سریع

  • ابتدا لازم است که کارت مقصد را در فیلد اول وارد نمایید. این کار از سه طریق زیر قابل انجام است:

۱- لمس قسمت «کارت مقصد» و وارد کردن شماره کارت مقصد از طریق کیبورد

 

کارت مقصد و مبلغ تراکنش

۲- کارت به کارت به مخاطبین تلفن همراه با لمس آیکون آدمک

در این روش نیازی به دانستن شماره کارت مقصد نیست و به سادگی می توانید فرد مورد نظر جهت ارسال پول را از میان مخاطبین انتخاب کنید.

مخاطبین

۳- انتخاب از لیست کارت های پرکاربرد مقصد با لمس آیکون فهرست

 

  • پس از انتخاب کارت مقصد، مبلغ  را وارد کرده و سپس دکمه «ادامه» را لمس کنید.
  • در قسمت «تایید ارسال پول»، اطلاعات تراکنش کارت به کارت نمایش داده می‌شود. در صورت اطمینان از صحت اطلاعات وارد شده، گزینه «ادامه» را لمس کنید. همچنین با انتخاب تیک «افزودن به لیست کارت‌های مقصد»، می‌توانید اطلاعات کارت مقصد را ذخیره کنید.

ذخیره کارت مقصد

  • در مرحله بعد باید رمز و CVV2 (شناسه ۴ یا ۳ رقمی حک شده بر روی کارت) را وارد کنید.

رمز و CVV2

  • در نهایت، رسید تراکنش که حاوی اطلاعات وضعیت نهایی تراکنش است نمایش داده می‌شود.

رسید تراکنش

وضعیت نهایی یکی از سه حالت زیر است:

۱- موفق: رسیدی با زمینه سبز رنگ که نشان دهنده انجام موفقیت آمیز تراکنش است.

۲- ناموفق: رسیدی با زمینه قرمز رنگ که نشان ‌دهنده عدم موفقیت در انجام تراکنش است. تراکنش ممکن است به دلایل مختلفی مانند کافی نبودن موجودی کارت، ورود رمز اشتباه و … انجام نشود.

۳- نامشخص: رسیدی با زمینه خاکستری که نشان دهنده نا معلوم بودن وضعیت تراکنش است. دراین حالت، پیش از انجام مجدد تراکنش حتما بررسی کنید که مبلغی از حساب شما کسر نشده باشد.

مطالب مرتبط

نظرات (399)

سلام
چرانمیشه ازبانک رسالت به بانکهای دیگه انتقال داد؟؟؟

سلام
زیرا در حال حاضر بانک رسالت جزو همکاران همراه کارت نیستند.
از مبدا اکثر بانک ها به مقصد تمامی بانک های عضو شتاب می توانید پول کارت به کارت نمایید. بانک هایی که از مبدا آن ها می توانید پول کارت به کارت کنید نیز در بخش “درباره > سازمان های همکار” قابل مشاهده می باشند.
https://hamrahcard.ir// بانک‌های-همکار-همراه-کارت/

salam man az karte saderatam nemitoonam kart be kart anjam bedam dalilesh chi hast

سلام من کارت بانک رفاه دارم چرا نمیتونم کارت به کارت کنم

با سلام و سپاس از پیام شما! برای انجام کارت به کارت با بانک های ناموجود در حال مذاکره هستیم و به زودی همکاری خود را با بانک های صادرات، رفاه، پست بانک و موسسه نور آغاز خواهیم نمود. در حال حاضر برای انتقال پول از این بانک ها از طریق سیستم انتقال وجه کارت به شبا همراهتان هستیم.

سلام ببخشید من به حساب شبا از فردی پول انتقال دادم الان زده ساعت ۱۷ روز کاری بعد
یعنی یک روز طول میکشه تا این پول به حسابش برسه ؟چطوره یکم واضح تر راهنمایی کنین و چرا شبا مثل کارت به کارت سریع نمیره به حساب .

با سلام. انتقال پایا معمول جهت ارسال از حساب به شماره شبا استفاده می شود. سرویس شبا همراه کارت برای ارسال از کارت به شبا برای کسانی که به حسابشان به هر دلیلی دسترسی ندارند استفاده می شود. به همین دلیل برای این عملیات کارمزد کسر شده و زمان طولانی تری سپری می شود.
Hamrahcard.ir/sheba

سلام خسته نباشید من دو بار کارت به کارت زدم ازحسابم کسر شده ولی ب اون یکی کارتم هم هم انتقال وجه نوشته ولی صفر نشون میده مانده رو از چی میتونه باشه

با سلام و تشکر از پیام شما! لطفا با پشتیبانی (۰۲۱۲۷۶۶۳۳۲۰) تماس بگیرید.

سلام حال شما
من کارتم مال بانک صادرات هستش نمیشه انتقال داد

سلام
بانک صادرات تا کنون خدمات کارت به کارت خود را در اختیار هیچ اپلیکیشنی قرار نداده است ولی به زودی این قابلیت توسط همراه کارت ارائه خواهد شد.درحال حاضر برای انتقال پول از مبدا این بانک، از طریق سرویس ارسال وجه کارت به شبا همراهتان هستیم

باسلام چراازکارت به حساب انجام نمیشه لطفا پیگیری کنید متشکرم

با سلام.
برای واریز به حساب لازمست از سیکل پایا استفاده بفرمایید. انتقال پایا معمول جهت ارسال از حساب به شماره شبا استفاده می شود.
همراه کارت سرویسی اختصاصی در اختیار شما همراه گرامی قرار میدهد تا از کارت به حساب مورد نظر خود واریز داشته باشید و نام این سرویس “کارت به شبا” است.
سرویس شبا همراه کارت برای ارسال از کارت به شبا برای کسانی که به حسابشان به هر دلیلی دسترسی ندارند استفاده می شود. به همین دلیل برای این عملیات کارمزد کسر شده و زمان طولانی تری سپری می شود.
Hamrahcard.ir/sheba

سلام ایا از کارت بانک صادرات نمیشه پول انتقال داد..خطا میده

سلام. ممنون از پیام شما! بانک صادرات تا کنون خدمات کارت به کارت خود را در اختیار هیچ اپلیکیشنی قرار نداده است ولی به زودی این قابلیت توسط همراه کارت ارائه خواهد شد.درحال حاضر برای انتقال پول از مبدا این بانک، از طریق سرویس ارسال وجه کارت به شبا همراهتان هستیم

سلام چرا نمیشه کارت به کارت کرد ؟ زده کارت به کارت ازین کارت ممکن نیست یعنی چی؟

سلام
متاسفانه بدون اطلاع از جزئیات امکان رفع مشکل وجود ندارد. لطفا با پشتیبانی (۰۲۱۲۷۶۶۳۳۲۰) تماس بگیرید.

سلام ساعت ۱۲ شب به بعد کارت به کارت کردم زد موفق از حساب هم کم شد مبلغ ولی اس ام اس طرف مقابل هنوز نیومده بعد از ۶ الی ۷ ساعت هنوز
یعنی نرفته به حسابش؟؟

سلام
عملیات کارت به کارت به صورت آنی و بدون دخالت حساب واسط انجام می گردد. ابتدا وضعیت تراکنش را در سوابق بررسی کنید. اگر موفق نبود تا ۷۲ ساعت منتظر بازگشت وجه به حسابتان باشید. در غیر این صورت با پشتیبانی (۰۲۱۲۷۶۶۳۳۲۰) تماس بگیرید.

من کارت به کارت کردم انجام شده ولی به حساب ریخته نشده چه کار کنم

لطفا با پشتیبانی (۰۲۱۲۷۶۶۳۳۲۰) تماس بگیرید.

لطفا نحوه پرداخت به کارتهایی که دارای شناسه میباشد راتوضیح دهید

سلام ببخشیدمن پول واریزکردم بعدنوشته بودنامشخص ولی پول ازم کسرشدهنوزم برنگشته به حسابم بایدچیکارکنم میشه راهنمایی کنید؟!

با سلام. ۷۲ ساعت منتظر بازگشت وجه به حسابتان باشید. در صورتی که مبلغ بازگشت داده نشد. پس از تهیه صورتحساب بانکی با پشتیبانی (۰۲۱۲۷۶۶۳۳۲۰) تماس بگیرید.

نظر بدهید