راهنمای ارسال درخواست پول برای مخاطب گوشی

یکی از قابلیت‌های منحصر به فرد همراه کارت، ارسال «درخواست پول» برای دیگران است. این درخواست تنها برای دوستان همراه کارتی شما و از دو طریق زیر قابل انجام است:

 

۱- از طریق منوی «درخواست پول»

گزینه «درخواست پول» در صفحه اصلی اپلیکیشن را لمس کنید:

گزینه "درخواست پول" در همراه کارت

با لمس این گزینه، نیم­‌پنجره زیر باز می­‌شود:

ورود نام یا شماره موبایل و مبلغ درخواست پول

با لمس گزینه «نام یا شماره موبایل»، مخاطب موردنظر برای درخواست پول را انتخاب کنید:

انتخاب مخاطب جهت ارسال درخواست پول

پس از ورود نام مخاطب، مبلغ را وارد نمایید. در صورت تمایل می‌توانید توضیحات علت درخواست پول را در قسمت «بابت» یادداشت کنید. سپس گزینه «ادامه» را انتخاب کنید.

ورود مشخصات درخواست پول از مخاطب

در نیم‌پنجره ظاهر شده کارت پیش‌فرض دریافت پول شما، جهت واریز پول به آن نمایش داده شده می‌شود (در صورت تمایل می‌­توانید این کارت را به سادگی تغییر دهید). سپس گزینه «ارسال درخواست» را لمس کنید.

انتخاب کارت پیش فرض دریافت پول

در نهایت برای مخاطب شما درخواستی مطابق شکل زیر ارسال می‌شود که با لمس «ادامه» و وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود، پرداخت را منطبق با درخواست شما انجام می‌دهد:

پرداخت پول به مخاطب

۲- از طریق منوی «مخاطبین»

راه دیگر درخواست پول، استفاده از تب «مخاطبین» همراه کارت است. در این قسمت از طریق لیست نمایش داده شده، مخاطب مورد نظرتان را انتخاب کنید:

ارسال درخواست پول از طریق تب مخاطبین همراه کارت

با ورود به صفحه مخاطب مورد نظر، گزینه «درخواست پول» را انتخاب کنید:

درخواست پول از طریق صفحه مخاطب

مشابه حالت اول، نیم‌پنجره درخواست پول ظاهر می‌شود و شما می‌توانید به سادگی «درخواست پول» خود را ارسال کنید.

 

*استفاده از سرویس «درخواست پول» در صورتی امکان­پذیر است که اجازه دسترسی به مخاطبین گوشی، در اختیار همراه کارت قرار داده شود. این سرویس کاملا اختیاری است و در صورتی که مایل به دادن اجازه دسترسی به مخاطبین گوشی نیستید، هیچ خللی در سایر امکانات همراه کارت بوجود نمی‌آید.

 

نظرات

 • شایان گفت:

  چرا گوگل پلی برنامه را خطرناک میدونه

 • محمد گفت:

  سلام.منم‌ازاین‌برنامه‌کاملاراضی‌هستم‌ولی‌چندوقته‌قبض‌آب‌وبرق‌وگازروکه‌پرداخت‌میکنم‌دوباره‌قبض‌پرداخت‌نشده‌به‌درب‌منزل‌میاد.الانم‌که‌کلاسوابق‌پرداختم‌پاک‌شده‌وهیچ‌مدرکی‌‌که‌قبض‌هاروپرداخت‌کردم‌ندارم.واقعااگه‌میتونیدراهنمایی‌کنید.ممنونم.

  • همراه کارت گفت:

   سلام لطفاً جهت بررسی و راهنمایی با مرکز پاسخگویی همراه کارت (02191020009) تماس بگیرید.

 • سمیرا گفت:

  این برنامه عالیه .من چندتا موبایل بانک داشتم ولی اصلا این قابلیت ها مثل تقویم.درخو است پول و سادگی استفاده و سرعت عمل را نداشته.عالی.مرسی از برنامه نویس های محترم

 • سجاد سرابی نژاد گفت:

  سلام این برنامه به حدی فوق العاده خوب و کاربردی آسون داره که من فقط میتونم به سازندگان این برنامه بگم خیلی خیلی کارتون عالی بود،خدا قوت و سپاس

 • Mohammadjavad گفت:

  خوب درستتون درد نکنه

 • امیر عبدی گفت:

  سلام .‌ با سپاس از برنامه خوبتون بسیار عالی هست . این برنامه از نظره بنده هیچ مشکلی ندارد،و ‌عالی عالی میباشد . طی سالها گذشته ، که این برنامه ها وجود نداشتن مردم چ برا خرید یا پرداخت قبض و… باید به خود پرداز ها یا بانکها و پست بانگ ها مراجعه میکردن . ونکته بسیار مهم این بود که بسیاری از مردم ««(بطور مثال ؛؛ افردا معلول ، مثن، ویا افرادی وجود داشته که در شرایط های ضروری وسخت . قرار گرفته اند . که در نبود برنامه همراه کارت و حتی خود پرداز. قادر به پرداخت و خرید وانتقال نبوده اند برای مثال، مکانهایی ماننده جادها، و..)»» اما این برنامه درانجام کارها توانسته پرداخت ها را اسان سریع انجام دهد . مهم تر از همه در شرایط سخت و ضرور کارهارا به راحتی وسریع مهم تراز همه ایستادن در صف های طولانی ، ترافیک ، از دست دادن زمان ، خستگی و. ….. را جبران کند وبا همراه کارت انجام داد .باز هم تشکر میکنیم از سازندگان این برنامه معتبر و خوب

دیدگاه خود را اضافه کنید :

نام و ایمیل اختیاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.