خرید شارژ ایرانسل، همراه اول و رایتل با همراه کارت

یکی از روش‌های سریع و آسان برای خرید شارژ استفاده از اپلیکیشن‌های پرداخت از جمله همراه کارت است. در همراه کارت تنها با ورود شماره موبایل، امکان خرید شارژ از اپراتورهایی مانند ایرانسل، همراه اول، رایتل و شاتل موبایل برای شما فراهم شده است.

نسخه اندروید و ios برنامه همراه کارت را می‌توانید از لینک‌های زیر دانلود کنید:

مزایای خرید شارژ با همراه کارت

خرید شارژ سریع

یکی از روش‌های خرید شارژ، خرید به صورت دستی است. منظور از روش دستی خرید شارژ، وارد کردن شماره موبایلی است که قصد خرید شارژ برای آن را دارید. در وارد کردن شماره به صورت دستی همیشه امکان اشتباه وجود دارد. همراه کارت روش‌های ساده‌تری را ارائه کرده است که علاوه بر سریع‌تر کردن فرآیند، باعث کاهش خطا نیز می‌شود. در همراه کارت می‌توانید شماره موبایل و مبلغ شارژی که معمولا خریداری می‌کنید را ذخیره نمایید و در زمان خرید شارژ، تنها کافی است آنها را انتخاب نموده و با وارد کردن رمز دوم کارت بانکی تراکنش را انجام دهید. بدین ترتیب می‌توانید خرید شارژ سریع را با همراه کارت تجربه کنید.

همچنین تمامی تراکنش‌هایی که شما در اپلیکیشن همراه کارت انجام داده‌اید از جمله خرید شارژ، در بخش سوابق تراکنش ذخیره می‌شود. با لمس هر کدام از آنها، رسید تراکنش برای شما باز ‌می‌شود که یک گزینه تکرار تراکنش بر روی آن قرار دارد که با انتخاب آن می‌توانید خیلی سریع تراکنش را تکرار کرده و شارژی که قبلا خریده‌اید را دوباره بخرید.

خرید شارژ برای دیگران

از طرفی با استفاده از اپلیکشین همراه کارت می‌توانید برای شماره موبایل‌های مختلفی شارژ بخرید. به منظور خرید شارژ برای دیگران، می‌توانید شماره موبایلی (ایرانسل، همراه اول یا رایتل) که قصد خرید شارژ برای آن را دارید، از مخاطبان خود انتخاب نمایید. برای این کار کافی است در قسمت وارد کردن شماره موبایل در همراه کارت نشانک آدمک را لمس نمایید تا فهرست مخاطبان شما باز شود. سپس می‌توانید شماره موبایل مورد نظر خود را انتخاب نموده و روند خرید شارژ را تکمیل نمایید. همچنین با ورود به منوی مخاطبین، می‌توانید برای هر کدام از دوستانتان شارژ خریداری کنید.

خرید شارژ با مبلغ دلخواه

در همراه کارت می‌توانید با هر مبلغ دلخواهی برای خود و دیگران شارژ بخرید. در بخش خرید شارژ می‌توانید با وارد کردن مبلغ دلخواه خود میزان خرید را مشخص نمایید.

دقت کنید در همراه کارت علاوه بر خرید شارژ، امکان خرید بسته اینترنت از اپراتورهای ذکر شده نیز وجود دارد.

همان‌طور که در بالا اشاره کردیم در اپلیکیشن همراه کارت، امکان خرید شارژ ایرانسل، همراه اول، رایتل و شاتل موبایل وجود دارد.

خرید شارژ ایرانسل

در اپلیکیشن همراه کارت شما می توانید برای خود و دیگران (برای هر شماره ایرانسلی) شارژ بخرید. در واقع امکان خرید شارژ مستقیم ایرانسل فرآهم شده است و نیازی به وارد کردن کد شارژ نیست. همچنین اگر شما از مبلغ دقیق خط دائمی ایرانسل مطلع باشید، با انتخاب مبلغ دلخواه به راحتی می توانید قبض خود را پرداخت کنید.

خرید شارژ همراه اول

برای خرید شارژ همراه اول هم روش های مختلفی وجود دارد که در بین آنها می‌توان به دانلود و نصب اپلیکیشن همراه کارت اشاره کرد که به کمک آن می‌توانید از مبدا تمامی کارت‌های بانکی از جمله بانک ملی، ملت، آینده، پاسارگاد و … برای خود و دیگران شارژ مستقیم بخرید.

خرید شارژ رایتل

در این اپلیکیشن پرداخت، امکان خرید شارژ رایتل نیز فرآهم شده است. یکی از امکانات همراه کارت، کیف پول الکترونیکی است که با استفاده از آن می‌توانید بدون رمز دوم، اقدام به خرید شارژ از رایتل و سایر اپراتورها کنید. تنها کاری که قبل از خرید لازم است انجام دهید این است که کیف پول خود را شارژ کنید.

با کلیک بر روی لینک زیر، آموزش تصویری و گام به گام خرید شارژ در همراه کارت را مشاهده خواهید کرد.

راهنمای خرید شارژ با همراه کارت

نکات:

در ادامه برخی از نکاتی را آورده ایم که بهتر است درباره خرید شارژ بدانید.

خرید شارژ مستقیم

تمامی خدمات خرید شارژ ارائه شده در همراه کارت، از روش های شارژ مستقیم (Topup) هستند و امکان دریافت کد شارژ در همراه کارت و سایر اپلیکیشن‌های پرداخت وجود ندارد. خرید شارژ مستقیم به این معنی است که اعتبار به صورت خودکار به شماره موبایل اضافه خواهد شد و نیازی به ثبت دستی کد شارژ نیست.

سیم کارت‌های ترابرد شده

به خاطر موضوع سیم‌کارت‌های ترابرد شده، شما می‌توانید هنگام خریدن شارژ سیم‌کارت، اپراتور فعلی خود را انتخاب نمایید. همراه كارت اپراتور اصلی سیم‌کارت شما را با استفاده از پیش‌شماره آن تشخیص می‌دهد، سپس اگر سیم‌کارت شما ترابرد شده باشد شما باید اپراتور سیم‌کارت خود را تعیین نمایید.

* ترابرد کردن سیم‌کارت به معنی تغییر اپراتور تلفن همراه با حفظ شماره است. برای مثال ممکن است سیم‌کارت ایرانسل خود را به همراه اول ترابرد کنید یا برعکس.

* در نظر داشته باشید که با دانلود همراه کارت، علاوه بر خریداری شارژ، قابلیت‌های دیگری نیز در اختیارتان قرار می‌گیرد. برای مثال، امکان کارت به کارت، خرید بسته اینترنت، پرداخت قبض همراه اول و ایرانسل (سیم‌کارت دائمی) نیز برای شما فراهم خواهد شد.

دیدگاه خود را وارد کنید