خرید شارژ همراه اول

خرید سارژ همراه اول

این روزها بسیاری از کاربران از سیم‌ کارت‌های اعتباری در تلفن‌ همراه خود استفاده می‌کنند و به همین سبب یکی از دغدغه‌های آن‌ها اطلاع از روش‌های خرید شارژ است. سیم کارت‌ اعتباری همراه اول نیز یکی از همین سیم‌کارت‌هاست، که در ادامه در مورد نحوه شارژ همراه توضیح خواهیم داد.

روش شارژ همراه اول می‌تواند مدل‌های مختلفی داشته باشد، از جمله:

خرید شارژ همراه اول در همراه کارت

اولین روش مورد پیشنهاد ما برای خرید شارژ همراه اول و یا دیگر اپراتور‌ها استفاده از اپلیکیشن پرداخت همراه کارت است. خرید شارژ همراه اول اعتباری به سادگی در این اپلیکیشن ممکن است.

لازم به ذکر است که همراه کارت علاوه بر خرید شارژ، امکان انجام کارهای روزمره نظیر کارت به کارت، پرداخت قبض آب، پرداخت قبض گاز و پرداخت قبض برق را نیز به کاربران خود می‌دهد.

این اپلیکیشن را می‌توانید از لینک‌های زیر دانلود کنید:

نکاتی درباره خرید شارژ همراه اول در همراه کارت:

  • شارژ مستقیم همراه اول در همراه کارت انجام می‌شود و نیازی به وارد کردن کد شارژ نیست.
  • می‌توانید در همراه کارت اقدام به خرید شارژ همراه اول برای دیگران نمایید.
  • خرید شارژ همراه اول از مبدا تمام کارت‌های بانکی ممکن است.
  • با شارژ کیف پول همراه کارت می‌توانید خرید شارژ بدون رمز دوم انجام دهید.
  • امکان خرید بسته اینترنت همراه اول و امکان استعلام و پرداخت قبض همراه اول هم در همراه کارت وجود دارد.

سایر روش‌های خرید شارژ همراه اول

خرید حضوری شارژ همراه اول

قدیمی و رایج‌ترین روش خرید شارژ مراجعه حضوری به خودپردازها (ATM) و یا دستگاه‌های کارت‌خوان (POS) است.

استفاده از اپلیکیشن همراه من

«همراه من» نام اپلیکیشن رسمی همراه اول برای مشترکین این اپراتور است. که از طریق آن مشترکین می‌توانند به کلیه خدمات این اپراتور نظیر خرید شارژ همراه اول و یا خرید بسته اینترنت دسترسی داشته باشند.

این اپلیکیشن را می‌توانید از طریق سایت آن به صورت مستقیم برای آیفون و یا از طریق کافه بازار برای تلفن‌های هوشمند اندرویدی دریافت کنید.

خرید اینترنتی شارژ همراه اول

روش بعدی استفاده از فروشگاه آنلاین همراه اول برای خرید شارژ همراه اول است. که به شما اجازه می‌دهد به صورت اینترنتی و با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب این کار را انجام دهید.

در این سایت شما ابتدا باید شماره موبایل خود را وارد کنید و سپس مبلغ مورد نظر برای شارژ و نوع آن، که می‌تواند شارژ عادی همراه اول و یا شارژ فوق‌ العاده همراه باشد را انتخاب کنید.
لازم به ذکر است که مبلغ مورد نظر را می‌توانید از بین مبالغ از پیش تعیین شده انتخاب کنید و یا مبلغ دلخواه خود را وارد کنید.

کد دستوری شارژ همراه اول

استفاده از کدهای دستوری(USSD) یکی دیگر از روش‌های خرید شارژ یا بسته‌های مکالمه همراه اول است.

  • اگر کد شارژ را در اختیار دارید می‌توانید با استفاده از کد دستوری *۱۴۰*Code# (به جای عبارت Code باید کدی که در اختیار دارید را وارد کنید که یک شناسه‌ی عددی است) اقدام به فعال‌سازی کد شارژ خود کنید.
  • اگر کد شارژ را در اختیار ندارید و می‌خواهید به استفاده از کد دستوری آن را خریداری و فعال کنید، باید از کد دستوری *۱# این کار را انجام دهید.

نحوه اطلاع از شارژ همراه اول

برای اطلاع از میزان مبلغ باقی‌مانده شارژ همراه اول می‌توانید از کد دستوری *۱۴۰*۱۱# استفاده کنید. پس از وارد کردن این کد، میزان شارژ سیم کارت خود را از طریق پیامک دریافت خواهید کرد.

 

مطالب مرتبط

نظرات (1)

نظر بدهید