خرید شارژ رایتل

خرید شارژ رایتل

برای خرید شارژ رایتل می‌توانید اپلیکیشن همراه کارت را دانلود و نصب کنید و با استفاده از آن به راحتی و به صورت مستقیم برای سیم‌کارت خود شارژ بخرید. این اپلیکیشن را می‌توانید از لینک های زیر دانلود کنید.

 

 

مزایای خرید شارژ رایتل در همراه‌کارت

  • در همراه‌کارت، امکان خرید شارژ برای سیم کارت های اعتباری از جمله رایتل به صورت مستقیم فرآهم شده است و نیازی به وارد کردن کد شارژ نیست.
  • در این اپلیکیشن، می‌توانید با هر مبلغ دلخواهی برای خود و دیگران شارژ بخرید.
  • خرید شارژ رایتل از مبدا تمام کارت‌های بانکی امکان پذیر است؛ از جمله: بانک ملت، بانک ملی، بانک صادرات، بانک تجارت، بانک پاسارگاد، بانک سپه و … .
  • یکی از قابلیت‌های همراه‌کارت، کیف پول است که با استفاده از آن می‌توانید اقدام به خرید شارژ رایتل بدون رمز دوم کنید. فقط کافی است قبل از خرید، کیف پول خود را شارژ کنید.
  • علاوه بر تمامی موارد گفته شده، امکان خرید بسته اینترنت رایتل نیز در همراه کارت وجود دارد.

 

روش های دیگر خرید شارژ رایتل

علاوه بر اپلیکیشن همراه‌ کارت، روش‌های دیگری نیز برای خرید شارژ رایتل وجود دارد که در ادامه به چند مورد می‌پردازیم:

 

کدهای دستوری

با استفاده از کدهای دستوری، امکان خرید شارژ رایتل به دو صورت دریافت رمز و شارژ مستقیم وجود دارد. شارژ شورانگیز رایتل نیز با این روش قابل خرید است.

 

اپلیکیشن‌های پرداخت

معمولاً امنیت و سرعت در اپلیکیشن‌های پرداخت، دلیل استفاده بیشتر افراد از آنها است. «همراه کارت» یکی از اپلیکیشن‌های ارائه دهنده خدمات روزمره بانکی است که امکان خرید شارژ رایتل را نیز دارد.

 

سایت رایتل

با مراجعه به سایت رایتل، پس از تکمیل اطلاعات، امکان خرید شارژ آنلاین به هر مبلغ دلخواه وجود دارد.

 

اپلیکیشن رایتل من

پس از نصب اپلیکیشن رایتل من (توسعه دهنده آن اپراتور رایتل است)، با استفاده از تلفن همراه خود می‌توانید هم به صورت مستقیم و هم با دریافت رمز، شارژ مورد نظر را تهیه کنید.

 

دستگاه خودپرداز

با مراجعه به تمامی عابر بانک‌های موجود، می‌توان شارژ دلخواه را خریداری کرد. در این روش، کد شارژ داده می‌شود و امکان شارژ مستقیم وجود ندارد.

 

دستگاه کارت‌خوان

درست مثل خودپردازها (ATM)، با استفاده از دستگاه‌های کارت‌خوان (POS) هم می‌توان شارژ خرید.

*توجه داشته باشید، در زمان خرید شارژ، درصدی از آن به عنوان مالیات بر ارزش افزوده کسر می‌شود. مثلا با خرید مبلغ ۲۰۰۰ تومان شارژ رایتل، حساب شما ۱۸۳۴ تومان شارژ می‌شود.*

 

نحوه اطلاع از باقیمانده شارژ رایتل

برای اینکه از باقیمانده شارژ رایتل مطلع شوید، تنها کافی است کد دستوری *140# را شماره گیری کنید.

 

با نصب اپلیکیشن همراه‌ کارت، علاوه بر خرید شارژ می‌توانید سایر کارهای روزمره بانکی مانند کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بسته اینترنت و پرداخت جریمه رانندگی را هم انجام دهید.

نظرات

دیدگاه خود را اضافه کنید :

نام و ایمیل اختیاری است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *