خرید شارژ ایرانسل

شارژ ایرانسل

چند روش اصلی برای خرید آسان شارژ ایرانسل وجود دارد:

اپلیکیشن­‌های پرداخت

با نصب یک اپلیکیشن پرداخت مثل «همراه کارت» می‌­توانید به سادگی برای سیم­‌کارت ایرانسل شارژ بخرید. با این کار می‌­توانید علاوه بر انجام کارهای روزمره بانکی (مثل کارت به کارت و پرداخت قبض) برای هر شماره‌­ای شارژ مستقیم ایرانسل بخرید، به این معنی که نیازی به وارد کردن کد شارژ ایرانسل وجود ندارد.

اپلیکیشن ایرانسل من

با نصب اپلیکیشن ایرانسل من، می­‌توانید اقدام به خرید شارژ ایرانسل با گوشی نمایید. امکان انجام شارژ مستقیم ایرانسل از طریق این اپلیکیشن نیز ممکن است.

 

شارژ اینترنتی ایرانسل

با ورود به صفحه خرید شارژ آنلاین در وبسایت ایرانسل می‌­توانید مشخصات شارژ مورد نظر (مثلا شارژ ۱۰۰۰ تومانی ایرانسل برای سیم‌­کارت اعتباری) را انتخاب نمایید و مبلغ را از طریق درگاه اینترنتی پرداخت نمایید.

 

شارژ خودکار

می‌­توانید از طریق حساب بانکی خود مبلغی را برای شارژ سیم‌­کارت به صورت خودکار تعیین کنید. به این صورت که وقتی اعتبار شما به ۲۰۰ تومان برسد، سیم‌کارت‌تان به صورت خودکار به میزانی که تعیین کرده‌اید و از طریق حساب بانک انتخابی شما، شارژ می‌شود. تاکنون برای این روش خرید شارژ ایرانسل بانک‌های ملت، سامان و ملی فعال شده اند.

 

کارت بانکی

با استفاده از دستگاه‌های خودپرداز یا دستگاه‌های کارت‌خوان می­‌توانید مبلغ شارژ مورد نظر خود را انتخاب کنید و کد شارژ ایرانسل را دریافت کنید.

 

کد دستوری #۷*

با استفاده از کد دستوری #۱*۷* می‌توانید با وارد کردن مشخصات کارت بانکی، سیم‌کارت اعتباری خود را شارژ کنید.

 

* دقت کنید که در تراکنش خرید شارژ ایرانسل از هر روش ممکن مبلغی بابت مالیات بر ارزش افزوده کسر می­‌شود. برای مثال وقتی اقدام به خرید شارژ ۱۰۰۰ تومانی ایرانسل می­‌کنید، مبلغ شارژ عملا حدود ۹۱۷ تومان است.

مطالب مرتبط

نظر بدهید