بسته اینترنت

 

خرید بسته اینترنت

علاوه بر خرید بسته در سایت که در بالا مشاهده کردید، روش دیگری نیز وجود دارد و آن دانلود اپلیکیشن همراه کارت است.

انواع بسته اینترنت قابل خرید در همراه کارت:

  • بسته اینترنت ایرانسل
  • بسته اینترنت همراه اول
  • بسته اینترنت رایتل
  • بسته اینترنت شاتل موبایل

و به زودی دیگر اپراتورها نیز اضافه خواهند شد.

*در همراه کارت، امکان خرید تمامی بسته‌های اینترنتی از قبیل بسته‌های ساعتی، روزانه، هفتگی، ماهانه، یکساله، بسته‌های شگفت‌انگیز، بسته اینترنت همراه + ثابت شاتل (که مختص مشترکین شاتل موبایل است که دارای سرویس اینترنت ثابت شاتل هستند) و حتی بسته‌های مکالمه وجود دارد.

 

روش‌های خرید بسته اینترنت با موبایل در همراه کارت

۱. خرید اینترنت به صورت دستی 

در این روش برای خرید بسته اینترنت بایستی شماره موبایلی که قصد خرید اینترنت برای آن را دارید، در صفحه خرید اینترنت همراه کارت و در قسمت شماره موبایل به صورت دستی وارد کنید.

۲. خرید اینترنت برای مخاطبان خود 

در همراه کارت می‌توانید شماره موبایلی که قصد خرید اینترنت همراه را برای آن دارید، از طریق مخاطبان تلفن همراه خود انتخاب نمایید. سپس با وارد کردن رمز دوم کارت بانکی خود، خرید بسته اینترنت همراه را انجام دهید. برای انجام این کار کافی است نشانک آدمک را لمس نمایید. سپس با انتخاب بسته مورد نظر و وارد نمودن رمز دوم کارت بانکی خود، روند خرید بسته اینترنت را تکمیل نمایید.

 

با کلیک بر روی لینک زیر، آموزش تصویری و گام به گام خرید بسته اینترنت با همراه کارت را مشاهده خواهید کرد.

 

راهنمای خرید بسته اینترنت

 

در ادامه تعدادی نکته درباره خرید بسته اینترنت آورده ایم که بهتر است بدانید.

سیم کارت‌های ترابرد شده

در صورتی که سیم کارت خود را ترابرد کرده‌اید، هنگام خرید اینترنت همراه، اپراتور فعلی سیم کارت خود را انتخاب نمایید. همراه کارت اپراتور اصلی سیم کارت شما را با استفاده از پیش شماره آن تشخیص می‌دهد. سپس اگر سیم کارت شما ترابرد شده باشد شما باید اپراتور سیم کارت خود را تعیین نمایید. مثلا با وارد کردن شماره همراه اول، همراه کارت به صورت خودکار بسته‌های اینترنت همراه اول را به شما نمایش خواهد داد ولی اگر ترابرد کرده‌اید و قصد اینترنت ایرانسل را دارید باید اپراتور را به صورت دستی تغییر دهید.

انواع بسته اینترنت

بسته‌های اینترنت از طرف اپراتورهای تلفن همراه (همراه اول، ایرانسل، رایتل و شاتل موبایل) به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه، داخلی، ثابت و حجم قابل استفاده تفکیک و دسته بندی می‌شوند. حجم مورد استفاده از نظر اپراتورها برای استفاده از سایت‌های خارجی و داخلی متفاوت است. معمولاً اپراتورها، حجم مورد استفاده برای سایت‌های داخلی را نصف حجم سایت‌های خارجی محاسبه می‌کنند.

بسته اینترنت داخلی و خارجی چیست؟

منظور از سایت‌های خارجی، وب سایت‌هایی است که سرور آن‌ها در دیتاسنترهای خارج از ایران هستند. در حال حاضر ابزار مشخصی برای تشخیص محل سرور برای کاربران عادی اینترنت وجود ندارد. همان طور که گفتیم، نرخ مصرف اینترنت داخلی یعنی نرخ استفاده از سایت‌های داخلی کمتر از نرخ استفاده از محتوای وبسایت‌های خارجی است؛ مثلا دانلود یک ویدیو از سایتی مانند آپارات که محتوای آن در سرورهای داخل کشور است برای کاربران ارزان‌تر از دانلود همین ویدیو از سایتی خارجی مثل یوتیوب است.

*حجم استفاده شده اینترنت همراه خود را می‌توانید از طریق نرم افزارهای ارائه شده توسط اپراتورها (مانند: همراه من، ایرانسل من، مای شاتل و …) بررسی نمایید.

*علاوه بر خرید اینترنت، خرید شارژ همراه اول، ایرانسل و سایر اپراتورها نیز در همراه کارت ممکن است.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

با وارد کردن شماره همراه خود و انتخاب نوع اپراتور (ایرانسل، همراه اول، رایتل و شاتل موبایل) به راحتی اقدام به خرید بسته اینترنت کنید:

[package]

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 3 دیدگاه
  1. باسلام.چرا بستهای اینرنتی را گران کردید؟؟؟.چرا کسی نظارت روی قیمتها ندارد؟؟؟ چرا بصورت چراغ خاموش یکباره قیمتها تغییرمیکند.چرا مردم را چی حساب میکنیدکه چنین رفتاری با مردم دارید.

    1. سلام افزایش تعرفه ها از سمت خود اپراتور ها است و همراه کارت نقشی در آن ها ندارد.

  2. برنامه ی مفید و کاربردی است
    از همه ی مسئولین تهیه کننده ی این برنامه کمال تشکر و قدردانی میکنم

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *